Субота, 9 Грудня, 2023

Огляд ігрової клавіатури A4Tech X7-G800V

Головні особливості цього аксесуара – дизайн, незвичайна ергономіка програмованих кнопок, широкі можливості софту, захист корпусу від крапель і навіть води плюс окремі гумові клавіші. Наскільки все це зручно і чим ще цікавий продукт, подивимося в цьому огляді.

A4Tech X7-G800V. Зовнішній вигляд

Комплектація та упаковка

  • Клавіатура A4Tech X7-G800V
  • Документація

Пристрій запаковано в картонну коробку з красивою поліграфією і безліччю різних виносок, які стосуються його особливостей, а ще даними про самого виробника.

Технічні характеристики

  • Кількість клавіш – 104 + 22 гарячих
  • Ергономічний дизайн з підставкою для рук
  • Гумові клавіші курсора і A, S, D, W для чіткішого управління в іграх
  • Вбудований регулятор гучності
  • Швидка зміна управління рухом
  • Водонепроникна
  • Збільшена вага клавіатури для більшої стійкості

A4Tech X7-G800V. G-кнопки

Матеріали та рівень реалізації корпусу

Корпус A4Tech X7-G800V – це поєднання переважно матового пластика з деякою кількістю глянцю. Останній на бічних ребрах.

Підставка для кистей рук також пластикова, хоча візуально і здається, що це гума.

Гумовим вставкам, утім, тут також приділили належну увагу. Наприклад, на самій розкладці легко помітити кілька червоних кнопок, а по нижньому периметру – це спеціальні насадки для того, щоб клавіатура не їздила по столу. Гумові кнопки, за словами виробника, потрібні для точнішого позиціонування в іграх.

Збірка мені сподобалася – ніякого люфту елементів і тонкі шви на стиках.

Виробник заявляє, що корпус A4Tech X7-G800V захищений від проникнення всередину бризок і навіть невеликої кількості води. Фішку A4Tech для своїх клавіатур – дренажі для зливу води на поверхні помітити також легко. Під час тесту чисто випадково довелося випробувати мені і цю особливість системи. За підсумками залита частина поверхні працювати гірше не стала.

Кабель

Довжина кабелю – 1,5 метра, чого цілком достатньо, зокрема, при підключенні до системного блоку, розташованого під столом.

Кабель володіє опліткою, яка тактильно нагадує гуму. Феритовий фільтр для захисту від перешкод, а також золотисте напилення на коннекторі для поліпшеної провідності сигналу тут також присутні.

Дизайн

Зовні перед нами типова ігрова клавіатура, і сперечатися з цим не доводиться. Однак особисто я б рекомендував її серед іншого як варіант для будинку, системному адміністратору, дизайнеру тощо – за стилем точно «впишеться».

Підсвітки тут немає, що не дуже добре як для свого пристрою. Хоча, з іншого боку, в ігрових клавіатурах даного цінового сегмента поки що її зустрінеш не часто.

Ергономіка

За таку досить незвичайну ергономіку, особливо програмованих кнопок G, користувачеві доведеться «заплатити» певним періодом адаптації. Так, в іграх виглядає цікаво. Однак на початку чимало помилок у натисканні, а про так званий «сліпий» метод роботи не йдеться взагалі. Але після адаптації особисто я залишився задоволеним.

Кнопки G5-G10 посаджені трохи нижче основної розкладки. Чому немає кнопки G8, відверто кажучи, незрозуміло, а офіційно про це не уточнюється.

A4Tech X7-G800V. Огляд

Питань до облаштування гумових клавіш у мене не виникло – вони точні та зручні, як і заявлено офіційно.

A4Tech X7-G800V. Самая дешевша ціна

Панель регулювання звуку й управління програвачем зміщена вправо.

Окремо винесли клавішу, яка відповідає за відключення кнопки Windows, а також перемикач профілів.

A4Tech X7-G800V. Огляд

По периметру нижньої панелі – зазначені вище гумові насадки й отвори дренажу, а в центрі – наклейка з різними даними.

Програмування

Для того щоб мати можливість програмувати кнопки, спочатку необхідно завантажити та встановити відповідне програмне забезпечення. Зробити це можна тут.

Що стосується особливостей програмування, «на борту» A4Tech X7-G800V п’ять ігрових профілів, кожному з яких можна задати практично будь-яку дію, привласнити свій шаблон, формулу та ін. Сама процедура зручна і досить проста, а тому я не акцентую на цьому свою увагу.

Враження від експлуатації

З A4Tech X7-G800V я пограв у Cross Fire, Call Of Duty, Real-Time Strategy і League Of Legends. За підсумками залишився задоволений. Так, без звикання до програмованих кнопок не обійтися, зате потім затягує.

А от інші кнопки питань не викликають – хороша основна розкладка і цілком зручна панель управління звуком і відтворенням.

За підсумками ми отримуємо хорошу ігрову клавіатуру як для початківців, так і для геймерів з певним стажем. Так, зробити її ідеальною не вийшло, але частина помічених недоліків зникає в міру адаптації до неї, а інша половина перекривається вартістю.

Орієнтовна вартість: 650 гривень

Продукт надано прес-службою EDG Group

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися