Четвер, 30 Травня, 2024

Google запропонувала підключати Bluetooth-аксесуари швидше та зручніше з технологією Fast Pair

Google днями запустила новий спосіб підключення різноманітних аксесуарів Bluetooth до смартфонів з Android. Рішення називається Fast Pair. Новий спосіб працюватиме на мобільнику з Android 6.0 та вище, а також з інстальованими Google Play Services версії 11.7.

У списку доступних аксесуарів, які можна підключати через Fast Pair, поки є лише навушники, такі як Google Pixel Buds або Libratone Q Adapt On-Ear. Скоро підтримку цього рішення також отримає бездротова гарнітура Plantronics Voyager 8200.

Для роботи Fast Pair використовує Bluetooth Low Energy. З його допомогою гаджет оголошує оточенню про свою присутність та готовність до з’єднання. Саме з’єднання відбувається через звичайний Bluetooth. Завдяки Bluetooth Low Energy, яка має невеликий радіус та споживає мало енергії, підключення двох пристроїв виглядає, як звичайне піднесення один впритул до іншого. При цьому на смартфоні повинні бути активовані Bluetooth та GPS.

Коли гаджети помічають один одного через Fast Pair, на сервери Google відправляється запит. У відповідь надходить зображення продукту, його назва, допоміжний додаток. На екрані смартфона після цього з’явиться повідомлення «Тапніть для сполучення», в якому буде міститися ця отримана інформація.

 

 

Коли система отримує підтвердження користувача, вона далі перемикається на класичний Bluetooth для встановлення з’єднання.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися