Субота, 2 Березня, 2024

Огляд навушників SVEN AP-B550MV

Симпатичний аксесуар, який поєднує в собі можливість дротового і бездротового підключення, непогану автономність, повноцінне керування відтворенням, світлодіодне підсвічування і цілком гарний звук.

SVEN AP-B550MV. Матеріали

Технічні характеристики

Чутливість навушників: 106 дБ
Чутливість мікрофона: -58 ± 3 дБ
Частотний діапазон навушників: 20 – 20 000 Гц
Частотний діапазон мікрофона: 30 – 16 000 Гц
Мембрана: діаметр 40 мм
Опір – 32 Ом
Тип з’єднання – Buetooth 4.1
Підтримувані профілі Bluetooth – HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Радіус дії бездротового підключення – до 10 м
Час роботи від акумулятора – до 18 год
Тип роз’єму – mini-jack стерео 3,5 мм
Довжина кабелю – 1,2 м
Вага – 225 г

Комплектація та упаковка

– гарнітура SVEN AP-B550MV;
– кабель mini-jack з багатофункціональною кнопкою і вбудованим мікрофоном;
– кабель USB/microUSB;
– короткий посібник користувача.

SVEN AP-B550MV. Комплектація

Усе перераховане поміщено в картонну коробку з досить простим дизайном, який поєднує в собі фірмові кольори бренду, кілька зображень навушників плюс усі необхідні відомості, як про сам продукт, так і про виробника.

SVEN AP-B550MV. Як виглядає коробка

Матеріали та якість збірки

Корпус SVEN AP-B550MV зібраний з декількох типів матеріалів. Так, в основі наголов’я та на шарнірах – метал. Для недорогих рішень – це найкраще, що можна придумати, як для посилення жорсткості наголов’я, так і для шарнірних зв’язок. Крім металу «на борту» також матовий і глянцевий пластик, є екошкіра (з неї зроблено амбушури), а ще велика вставка на внутрішній частині наголов’я, яка тактильно нагадує щільну гуму. На мій погляд, пояснювати доцільність такого рішення тут не потрібно – формат хоча і не новий, але з практичної точки зору себе виправдовує завжди, та й виглядає симпатично.

SVEN AP-B550MV. Конкуренти

Зі збіркою все нормально – гарні матеріали, гідний рівень підгонки, словом, зауважень немає. Єдине, на що хочеться звернути увагу, – глянець по всьому зовнішньому периметру, який зажадає педантичного ставлення до себе. В іншому випадку частої появи різного роду відмітин не уникнути.

Дизайн

Навушники SVEN AP-B550MV орієнтовані на молодь. На це вказує і форма моделі, і те ж підсвічування, яке навряд чи будуть використовувати люди старшого віку (хоча винятки бувають різні).

SVEN AP-B550MV. зовшіний вигляд

Особисто мені зовнішність сподобалася, навіть незважаючи на те, що сам я підсвічуванням фактично не користувався. Цікавий формат чашок, продумана ергономіка й компонування матеріалів – словом, погляд є чому «зачепити».

Ергономіка

Усі кнопки й роз’єми у SVEN AP-B550MV винесені на праву чашку. Тут це ряд елементів, за допомогою яких можна управляти відтворенням і регулювати гучність, перемикати композиції, відповідати на дзвінки, вмикати/вимикати живлення та ін. Відразу ж зазначу: питань до їхнього облаштування у мене не виникло – звикаєш буквально відразу. Помилки під час натискання наосліп траплялися не часто вже на самому початку. Крім зазначених елементів, тут же можна побачити порт microUSB, необхідний для підзаряджання акумулятора, роз’єм 3,5 мм для підключення відповідного кабелю плюс мікрофон.

SVEN AP-B550MV. Кнопки и роз'єми

Підключення

У SVEN AP-B550MV два формати підключення – дротовий і бездротовий (модуль Bluetooth 4.1 з профілями HSP, HFP, A2DP, AVRCP). Для останнього декларується стійкий сигнал на відстані від джерела звуку не більше 10 метрів в зоні прямої видимості, і на практиці я підтвердив цей показник.

Дротове підключення можливе і при повністю розрядженому акумуляторі.

Автономність

Виробник заявляє про 18 годин роботи на одному повному заряді. На практиці мені вдалося вийти на 16 годин, що з урахуванням швидкого заряджання акумулятора (у межах півтора-двох годин) виглядає цілком непогано. Додам лише, що підсвічування я фактично не вмикав, а звук було ввімкнено більш ніж на половину.

Враження від звуку

За звук у SVEN AP-B550MV відповідають 40-міліметрові неодимові динаміки, у яких, до речі, вельми непоганий запас гучності.

SVEN AP-B550MV. Якість звуку

Суб’єктивно виробник робить упор на середні частоти. Басистість «м’яка», без перенасичення. Спотворень на максимумі гучності я не помітив.

Зі звукоізоляцією, як, утім, і з шумоізоляцією, тут усе гаразд.

Наявним тут мікрофоном я користувався трохи, але зауважень до його реалізації в мене також не виникло.

Замість висновків

У випадку зі SVEN AP-B550MV ми маємо справу з бездротовими навушниками, здатними на практиці забезпечити гарний звук, зацікавити вдалою ергономікою, непоганим дизайном і функціоналом.

Орієнтовна вартість: 750 гривень

Продукт надано прес-службою SVEN в Україні

До речі, ми недавно робили огляд непоганої акустики від SVEN формату 2.1. Модель MS-2051 може підключатися по дротах, а також бездротовим способом до джерела звуку, у неї є вбудований МР3/FM приймачі, та пульт дистанційного керування.

1 коментар

  1. Вітаю, зломав на своїх SVEN AP-B550MV планку центральну. Скажіть чи можливо замавити запчастину?

Comments are closed.

Решодько Сергій
Решодько Сергій
Сергій займається IT-журналістикою більше 15 років. Він знається на «залізі» та готує пише огляди для TechToday.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися