Огляд повербанка RivaCase RIVAPOWER VA4749

Ідея з таким повербанком виглядає цікавою, і єдине, що тут хотілося би побажати виробникові, – випустити дану модель у версіях з більш ємними батареями всередині.

Зовнішній акумулятор на 5000 мА·год з інтегрованими мережевою вилкою і автомобільним прикурювачем, різними захисними особливостями та функцією наскрізного заряджання.

Комплект поставки та упаковка

– повербанк RivaCase RIVAPOWER VA4749;
– кабель USB/microUSB;
– документація.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Комплектація

Усе перераховане запаковано в невелику картонну коробку, дизайн якої – «суміш» із фірмових кольорiв виробника, а також чималого масиву різних відомостей, винесених на стінки.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Упаковка

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Схема підключення повербанку

Матеріали корпусу і рівень збірки

Корпус RivaCase RIVAPOWER VA4749 пластиковий з напиленням soft touch, що, як на мене, непогано з точки зору юзабіліті – девайс не ковзає в руці, а на поверхні практично не залишається відбитків пальців. Та й ті, що з’являються, нескладно витерти.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Матеріали корпусу

Матеріал, який використовується, за заявою виробника, є негорючим.

Корпус RivaCase RIVAPOWER VA4749 хоча і не монолітний, але зібраний непогано –невеликі зазори, жодного скрипу або люфту.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. З чого зроблений

Дизайн

Звичайно ж, soft touch – пластик не бозна-що з точки зору зовнішнього вигляду. Проте виглядає модель акуратно і по-своєму самобутньо.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Чи гарно виглядає

Ергономіка

На передній частині корпусу тільки логотип бренда.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Передня панель

На протилежній стінці єдина у всьому пристрої апаратна кнопка. Натиснувши на неї, ви отримаєте доступ до мережевої вилки. Щоб «заховати» її назад, досить завести її у пенал – фіксація автоматична.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Кнопка на панелі

Вилка під автомобільний прикурювач фіксується в пеналі, а також виймається звідти вручну. Під час транспортування пристрою мимовільно вона не вилітає.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Вилки зарядки

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Зарядки

На ребрі повербанка знаходяться два порти USB із різною силою струму (1,5А і 2,1А), а також чотири світлодіоди, які сигналізують про рівень поточного заряду.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Індикатори зарядки

Можливості

Чим зовні відрізняється RivaCase RIVAPOWER VA4749 від конкурентів, так це наявністю «на борту» вбудованої вилки для підключення повербанка до електромережі, а також ще однієї для підключення до автомобільного прикурювача. Таким чином, виробник вже із самого початку не обмежує підзаряджання самого пристрою лише шляхом підключення до USB-порту ПК або ноутбука.

До речі, якщо ви обмежені в кількості розеток, можна підключити до повербанка ваші девайси під час заряджання самого пристрою. Уся справа в тому, що це рішення від RivaCase підтримує функцію наскрізного заряджання. Таким чином, спочатку по ланцюжку заряджаються ваші смартфони/планшети, а потім батарея самого VA4749.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Ергономіка функциональних елементів

Процедура підзаряджання ваших мобільних гаджетів від VA4749 починається автоматично після відповідного кабельного підключення – нічого додатково перемикати не потрібно.

Рівень заряду самого повербанка перевіряється легко: потрібно лише несильно струснути пристрій – відповідні світлодіоди покажуть, що ми маємо фактично.

Час підзаряджання RivaCase RIVAPOWER VA4749 від електричної розетки – трохи більше трьох годин, що, судячи з мого досвіду (а порівнювати мені є із чим), цілком непоганий показник. До слова – у цілях безпеки виробник забороняє одночасне заряджання від вилки електромережі та автомобільного прикурювача. На жаль, час заряджання від останнього перевірити не зміг. Причина банальна – не мав змоги.

RivaCase RIVAPOWER VA4749. Можливості

Щодо самого повербанка – одного повного заряду вистачило, щоб зарядити акумулятор (ємність також 5000 мА·год) мого смартфона Archos з 27% до 100%, що, з урахуванням деякої втрати заряду на тепло та ін., виглядає пристойним показником.

Про безпеку тут також не забули – «на борту» функції автоматичного захисту від перевантажень, короткого замикання, надмірного заряджання і розряджання.

Деякі висновки

Таким чином, у сукупності можливостей сама по собі ідея з таким повербанком виглядає цікавою, і єдине, що тут хотілося би побажати виробникові, – випустити дану модель у версіях з більш ємними батареями всередині, а на поточну трохи знизити ціну, яка виглядає дещо завищеною.

Орієнтовна вартість: 640 гривень

Продукт надано прес-службою бренду RivaCase

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я