Vodafone надав стипендії у 25 тис. грн найкращим студентам-професіоналам

Команди студентів змагаються за головний подарунок у розмірі 125 тис. грн та проходять стажування в технічній дирекції оператора

Львівські студенти отримали від Vodafone по 25 тисяч гривень на професійний розвиток за найкращий проект у сфері інтернету речей. Гроші їм надали за перемогу в цьогорічному конкурсі «Професіонали майбутнього».

Команда Національного університету «Львівська політехніка» перемагає в конкурсі наукових робіт «Професіонали майбутнього» п’ять років поспіль. Цього року студенти подали на розгляд конкурсної комісії технічне рішення для мережі мобільного оператора «Виділення спектра в мережі 4G для впровадження IoT».

«Професіонали майбутнього» – це єдиний в Україні галузевий конкурс наукових робіт серед студентів 4 курсів телекомунікаційних факультетів, організатором якого виступає Vodafone Україна. Конкурс засновано у 2006 році, він щорічно проходить за підтримки Міносвіти, Держспецзв’язку та НКРЗІ. Команди студентів змагаються за головний подарунок у розмірі 125 тис. грн та проходять стажування в технічній дирекції оператора.

Комісія конкурсу складається з представників вишів та експертів телеком і IT-галузі. Журі оцінює наукові розробки студентів, зважаючи на їхню інноваційність, практичне значення, логіку й архітектуру проектування, швидкість реалізації, а також презентаційні навички команд. Переможець визначається за максимальною сумою балів.