Четвер, 20 Червня, 2024

ПриватБанк запустив сервіс покупок в інтернеті

Ще для багатьох людей, особливо старшого покоління, купівля товарів в інтернеті залишається складною справою. Допомогти їм вирішив ПриватБанк, який запустив сервіс «Магазин ПриватБанку». Це спеціалізовані відділення, де консультанти допоможуть вибрати товар, зробити замовлення і оплатити його. Система, судячи з усього, поки працює в тестовому режимі, але вже зараз у покупців є цікаві можливості.

Які переваги

Купувати в «Магазині» можна як на українських, так і на закордонних ресурсах. Багатьох клієнтів має зацікавити можливість торгівлі з Китаєм. Там є свої нюанси, особливо якщо потрібно повернути товар і забрати гроші. У «Магазині» ПриватБанк візьме ці клопоти на себе. Серед доступних майданчиків поки що є лише AliExpress.

А серед західних магазинів – Amazon, eBay, Barnes & Noble та багато інших. Що дуже зручно, через систему «Магазина» ціни на товари там вказуються одразу в гривнях. Як і у випадку з Китаєм, консультант магазину допоможе з оформленням замовлення та його оплатою, а в разі потреби – і з поверненням товару.

Ну а для покупців українських інтернет-магазинів є каталог товарів з порівняннями цін на популярних вітчизняних майданчиках. Ця послуга, звісно, не нова. У нас багато років працюють сервіси на кшталт Price.ua чи Hotline.ua. Проте закономірно, що в сервісі ПриватБанку використовується власний каталог. Тим паче він доволі зручний і функціональний.

Як працює

Щоб здійснити покупку і скористатися перевагами співробітництва з ПриватБанком, треба відвідати один із «Магазинів» у вашому місті. Зараз мережа працює в 21 населеному пункті, проте великих міст небагато – це Харків, Дніпропетровськ та Одеса.

У Києві «Магазинів» поки нема. Оплачувати такі замовлення можна на місці карткою «Універсальна» (яку при бажанні можна замовити прямо на сайті «Магазину»), користуючись при цьому різними програмами ПриватБанку, такими як розстрочка, бонуси та інше.

Купувати можна і через інтерфейс сайту з домашнього комп’ютера, але особливих переваг це не надає. Можна стежити за різноманітними акціями і «гарячими» пропозиціями, а також користуватись каталогом. Проте оформлення покупки проходить в звичайному для сайту-продавця режимі, в чому ми переконалися, зробивши через цей інтерфейс тестове замовлення в одному з інтернет-магазинів. Та й ніякого кабінету на сайті «Магазину» поки немає.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися