Роумінг у зимовій відпустці. Економні пропозиції Vodafone

У Vodafone Україна є кілька роумінгових пакетів для абонентів передоплати. Якщо грамотно їх використовувати, можна істотно заощадити на зв’язку за кордоном. Тим більше, що зима – це теж гарний час для відпустки, особливо якщо ви любите кататися на лижах або борді.

Махнути на 3 дні в Європу

Пакет «Безвіз уїкенд» ідеально підходить для коротких поїздок до Європи. За 60 грн ви отримуєте 30 хвилин розмов майже в будь-якому напрямку, 100 МБ інтернет-трафіку і 10 SMS. Список країн дивіться на сайті за посиланням.

«Безвіз уїкенд»

Махнути в Європу на тиждень

Для поїздки на 7 і більше днів по Європі беріть пакет «Роумінг, як вдома». Залежно від вашого тарифного плану вартість пакету буде варіюватися від 120 до 360 грн. До пакету входять як хвилини для дзвінків, так і інтернет. Послугу «Роумінг, як вдома» можна продовжувати, якщо ви подорожуєте більше 7 днів.

«Роумінг, як вдома»

Погрітися на морі

«Спекотна відпустка» розрахована на тих, хто їде до Єгипту, ОАЕ, Китаю або Японії. Те, що треба взимку, тим більше на поїздки до Єгипту в грудні хороші знижки. За 150 грн на 7 днів ви отримуєте 5 хв розмов і 5 SMS, але зате 150 МБ мобільного інтернету. Для спілкування з Viber цього достатньо.

«Спекотна відпустка»

Поїсти «журеку» в Польщі

Є спеціальний пакет для відпочинку (або роботи) в Польщі. Так і називається – «Польща, як вдома». Якщо ви їдете на кілька днів, то є сенс платити за послугу поденно. За 20 грн/день ви отримаєте 20 хв розмов, 20 SMS та 20 МБ трафіку. А якщо ви до Польщі надовго, тоді можна купити пакет на 30 днів за 99 грн. У нього входять 200 хв розмов, 200 SMS і 200 МБ трафіку.

«Польща, як вдома»

До речі, «журек» – це національна польська страва. Якщо не куштували, скуштуйте обов’язково.

Усім гарної зими!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я