Що подарувати 14 лютого

На День святого Валентина можна подарувати й електронний пристрій. Наприклад, такі гаджети.

Фоторамки

Якщо у вас є спільні фотографії, то такий пристрій буде доречним. Можна навіть купити звичайну фоторамку, але із функцією запису голосового повідомлення. Тоді ваша подруга чи друг зможе не тільки побачити образ, але й почути голос рідної людини. Тим пак, що коштує такий подарунок зовсім недорого – 270 грн.

Також цифрова рамка може бути у вигляді брелока-серця. З одного боку, приємна романтична дрібниця, з іншого – непоганий подарунок.

Подвійні навушники

Якщо ваші музичні смаки збігаються, зробіть так, щоб одну пісню можна було слухати через навушники вдвох. Для цього підійдуть подвійні навушники (приблизно 230 грн) або розгалужувач, що дозволяє підключити до одного гнізда декілька пар «вух» (200-500 грн).

А якщо ви надаєте перевагу більш «традиційному» підходу до спільного прослуховування, коли кожен має по одному «вуху», зверніть увагу на навушники на блискавці. Ними зручно ділитись, і вони точно не заплутаються. Коштує це 450 грн.

USB-грілки та подушки

Подарувати тепло та світло можна і в буквальному сенсі. Наприклад, USB-подушки, які зігріють руки або п’яту точку. А USB-взуття можна заряджати біля ПК, а потім ходити в ньому по квартирі й гріти ноги. Коштують такі подарунки 150-400 грн. Якщо з утепленням все гаразд, подаруйте подушку у формі серця, що світиться, – дуже романтичний подарунок, який стане ще й нічником. Коштує ця річ 370 грн.

Флешки

Універсальний подарунок, що може постати в декількох іпостасях. Хочете здивувати? Подаруйте флешку-браслет за 450 грн. Можна звернути увагу на звичайні накопичувачі в декоративному оформленні. Такий подарунок підійде як дівчині, так і хлопцю.

А романтичний варіант накопичувача для дівчини – це флешка-сердечко. Гарний варіант для першого етапу стосунків. Обійдеться він приблизно в 200 грн.

Гігієнічні прилади

А от якщо ваші стосунки тривають довго, можна подумати і про більш інтимні подарунки. Наприклад, про зубну щітку. Є такі, що мають bluetooth-модулі та «розумні» функції. В Україні, правда, вони поки не продаються, але є електрощітки. Вони мають різні режими роботи, додаткові модулі з різноманітними насадками, а деякі електронні таймери, щоб ви чистили зуби відведений строк.

Чоловікові ж можна подарувати електробритву. Ці пристрої також дорогі, зате поступово гроші будуть економитися на станках та картриджах. Ну і не забуваємо про зручність та якість гоління.