П’ятниця, 12 Липня, 2024

Що подарувати на 8 Березня

Наближається Міжнародний жіночий день, і багато чоловіків уже розмірковують над тим, що подарувати другій половинці. Ми ж порадимо проявити увагу сучасними гаджетами.

Можна порадувати дівчину симпатичним пристроєм, який поки не дуже розповсюджений в Україні. Наприклад, «розумним» браслетом. Тим пак, що зараз у продажу є недорогі гаджети від Xiaomi, що коштують близько 700 грн.

Невеличкий, але яскравий і прикольний гаджет – це MP3-програвач. Так, відтворювати аудіофайли зараз уміють навіть бюджетні телефони, але плеєри з цим справляються краще – там і функцій більше, і керування зручніше, і звук кращий. Не так давно в нас з’явилися програвачі молодого вітчизняного бренду Pixus. Коштують вони близько 1200 грн, мають простий інтерфейс, стильний дизайн та гарну якість звуку. Чудовий вибір для меломанки.

Ще одна класна річ для дівчини – «розумний» вазон. Якщо вона вирощує кімнатні рослини, ця річ стане в пригоді для її захоплення. У таких вазонах за розвитком рослини стежать вбудовані датчики та сенсори, коли треба – підживлюють її вологою або сповіщають про проблеми. Функціональність тут може бути різною, усе залежить від вартості, яка стартує від декількох сотень і сягає декількох тисяч гривень.

Погодні сервіси в інтернеті інколи далекі від істини у своїх прогнозах та показаннях. Щоб ваша подруга завжди була в курсі метеоумов за вікном, подаруйте їй метеостанцію. Цей прилад покаже температуру вдома та надворі, розповість про вологість повітря та атмосферний тиск. Тут, знов-таки, усе залежить від ціни, але придбати гарний та функціональний прилад можна починаючи від 400 грн.

Коли в коханої не відповідає телефон, навіть найспокійніші чоловіки можуть почати хвилюватися. Щоб не сіла батарея, подаруйте портативну батарею (Power Bank). Вони бувають різні: деяких вистачає, щоб наполовину зарядити телефон, інших вистачить навіть на ноутбук. Така, що підживить смартфон у дорозі, коштує близько 100 грн – зовсім мала ціна за спокій.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися