Середа, 6 Грудня, 2023

Що можна робити на заблокованому екрані Lumia

Щоб користуватися смартфоном з операційною системою Microsoft, не обов’язково його завжди виводити з режиму очікування. На екрані блокування телефонів Lumia також можна виконувати популярні дії. Розповімо про кілька з них.

1. Заблокований телефон Lumia не дасть пропустити новини та повідомлення. Нові події гаджет відображає в нижній частині екрана.

2. Свайп знизу вгору на дисплеї відкриє клавіатуру, яка дозволить здійснити виклик екстрених служб допомоги.

3. Швидко прибрати звук дзвінка можна натисненням клавіші живлення. Це «розбудить» телефон, після чого затисніть клавішу зменшення гучності та уменшіть її до нуля.

4. Пропущені повідомлення, дзвінки та пошту можна подивитися в меню швидкого доступу Action Center. Відкрийте його свайпом згори вниз по екрану Lumia. У цьому меню можна вимкнути Wi-Fi та Bluetooth, активувати режим літака тощо. Для оформлення виведення повідомлень у Action Center відкрийте його меню налаштувань, натисніть клавіші «+» та «Далі». Після цього відмітьте опцію «Показувати повідомлення в меню Action Center на заблокованому телефоні».

5. На екрані блокування можна користуватися голосовим помічником Cortana. Для цього натисніть кнопку пошуку та скажіть свій запит. Cortana почує його та виконає відповідну дію: додасть нагадування, відправить повідомлення тощо.

Щоб активувати цю функцію, зайдіть у налаштування телефона в розділ «Мова». Там відмітьте опцію «Дозволити мову на екрані блокування».

Cortana доступна лише в певних країнах. Якщо вона заблокована у вас, тоді все одно можна писати повідомлення та дзвонити з екрана блокування.

6. Щоб зробити фотографію цікавого моменту, не обов’язково розблоковувати телефон. Достатньо «розбудити» гаджет натисненням кнопки камери, і він одразу запустить фотоапарат. Для активації цієї функції зайдіть у налаштування фотокамери та позначте опцію «Натиснути та утримувати кнопку камери для прокидання телефона».

7. Слухати та керувати музикою з подкастами можна без розблокування телефона. Досить натиснути клавішу живлення, щоб «розбудити» телефон, після чого на дисплеї будуть кнопки швидкого перемотування та зупинки чи початку відтворення.

8. Дивитися дату, час та заплановані зустрічі теж можна з екрана блокування. Оновлення статусу можна переглядати від календаря, електронної пошти, Skype, Twitter, Facebook чи інших програм.

Щоб налаштувати цю опцію, зайдіть у меню телефона в розділ «Екран блокування» та відмітьте там опцію «Показувати детальний статус». Після цього вкажіть, які програми мають виводити свої оновлення на екран блокування.

 За матеріалами: Microsoft Daily

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися