Stupid Zombie 3 – лайтове завершення тижня

Деякі ігри змушують кров буквально кипіти в жилах, інші – замислитися про важливі соціальні проблеми, ну а треті дарують естетичне задоволення. Серед усього цього розмаїття є і безглузді проекти, які, тим не менш, залучають багатотисячну аудиторію за рахунок «розвантаження мозку». Саме до останніх відноситься Stupid Zombie 3 – гра, для якої навіть у Плеймаркеті не знайшлося категорії.

Мультяшні зомбі

Отже, гра бере своєю «лайтовістю», про що свідчить навіть графічне оформлення – легке, ненав’язливе малювання з дитячих мультиків без складної фізики та анімацій. Stupid Zombie 3 виконана повністю в 2D і навіть не намагається приховувати це. Картинка в цілому приємна і дуже «легка» для відеочіпа, тому лагів і фризів не буде.

Назвати гру динамічною складно, але ті анімації, що присутні, відображаються адекватно. Мильних текстур немає. Музика та звуки прості, відповідають загальній атмосфері.

Складний тактичний шутер (ні)

Геймплейно визначити жанр дуже складно, Stupid Zombie 3 – така собі суміш платформера і покрокового тактичного шутера, якщо можна це так назвати. Гравець – мисливець у світі зомбі-апокаліпсису, який повинен знищити всю нечисть з допомогою своєї вірної гвинтівки і жменьки патронів.

На кожному рівні розташовані зомбі та оточення: перешкоди, сходи, ящики, стіни, бочки тощо. Завдання геймера – вибрати таку траєкторію польоту кулі, щоб вразити якомога більше цілей одним пострілом. Властивості кулі залежать від типу зброї, але про це пізніше. Загалом суть проста: виконати і перевиконати план зі знищення зомбі, промахуючись якомога менше.

Системи управління як такої немає, траєкторія польоту визначається свайпом по екрану, все інтуїтивно зрозуміло. Пересувається ваш герой автоматично, у міру зачищення рівня.

Різноманітність персонажів

Що порадувало в Stupid Zombie 3, так це наявність декількох персонажів з унікальною зброєю. Так, хлопець буде стріляти з дробовика, патрони якого рикошетять, як у мультфільмах Looney Tunes, бабуся – із саморобного гранатомета (з мультиварки і соковижималки), а товстий мужик кидати бейсбольний м’яч буде нищити все навколо. Кожна зброя має свої особливості і стиль використання.

Якщо ви думаєте, що все дуже просто, – ви маєте рацію, у цілому рівні не надто складні, і їх легко пройде навіть новачок, власне, цим гра і підкуповує. Гравців утримують на гачку «ще один рівень» по кілька годин поспіль і зістрибнути з нього ой як не просто.

Загалом, якщо у вас був поганий робочий тиждень, немає грошей, а скоро ще й Новий рік, просто запустіть на кілька годин Stupid Zombie 3 – і все налагодиться (або ні).

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я