Четвер, 22 Лютого, 2024

Світ на карантині. Де безкоштовно і легально дивитися фільми та серіали

Аналітики агентства Wurl Inc. помітили зростання популярності онлайнових стримінгових сервісів. Перебуваючи на глобальному карантині, люди почали дивитися більше онлайн-контенту. Зростання сягнуло близько 20% за останні дні. Звісно, можна оформити передплату, але гроші краще поберегти – з карантину українці вийдуть прямо в розпал найбільшої за останні десятиліття економічної кризи. В інтернеті є низка ресурсів, які надають безкоштовний доступ.

YouTube-канали

Як би дивно це не звучало, але на YouTube можна безкоштовно дивитися захищені усіма можливими та неможливими правовласницькими правами фільми та мультики. Причому це не лише стара ретро-класика, а й відносно сучасні фільми.

Найцікавішим, мабуть, є канал FILMSTER – його організатори купують права на повнометражні фільми та викладають їх у відкритий доступ.

Також є кіноконцерн «Мосфільм», кінокомпанія «СТВ», Central Partnership, Союзмультфільм, класика радянського кіно, Одеська кіностудія, Фільми та сериали. Золота колекція, російські серіали, Star Media, фільми та серіали Студії Квартал 95, FILM.UA Group.

Онлайн-платформа «Пілігрим»

На цій онлайн-платформі можна безкоштовно і легально подивитися авторське кіно. На сайті зібрані ігрові, документальні картини, а також анімація.

Megogo

Онлайновий кінотеатр з платним доступом. Але деякий контент з бібліотеки цього онлайн-кінотеатру доступний безкоштовно. Платні фільми та серіали легко впізнати за словам «покупка» та «підписка» в описі.

IVI

Старовинний онлайн-кінотеарт з великим вибором контенту. До частини платний доступ, але решту можна дивитися безкоштовно. Особливість цього кінотеатру – для перегляду потрібен плагін Adobe Flash. Сучасні браузери уже кілька років як усіляко примушують позбутися цього плагіну.

Tvigle

Ще один онлайн-кінотеатр, в якому можна дивитися безкоштовно фільми в обмін на перегляд реклами, якщо не хочеться оформляти передплату. Має багато фільмів, але не такий великий вибір серіалів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися