П’ятниця, 8 Грудня, 2023

МТС розвиватиме Южноукраїнськ

Сучасна інфраструктура і розвиток інноваційних технологій – це саме те, що необхідно для розвитку всіх інших галузей економіки та соціальної сфери. І МТС допоможе українським містам отримати передову телекомунікаційну мережу. Першим став Южноукраїнськ, влада якого та оператор підписали меморандум про співпрацю. У рамках угоди сторони зобов’язалися створити сприятливі економічні умови для забезпечення сталого розвитку міста та модернізації його соціальної сфери.

Ключовим аспектом співпраці є розвиток телекомунікаційної інфраструктури Южноукраїнська, адже вона напряму впливає на інвестиційну привабливість міста. З боку органів влади це означає створення сприятливого інвестиційного клімату, відкритість інформації, створення механізму цивілізованого лобіювання інтересів бізнесу і відкритого діалогу з ним з питань розвитку міста, відзначає міський голова Южноукраїнська Євген Квасневський.

У свою чергу МТС зобов’язується розгорнути в місті сучасну інфраструктуру. «Сучасна інфраструктура і розвиток інноваційних технологій створює необхідні умови для ефективного розвитку всіх інших галузей економіки та соціальної сфери, – говорить директор Південного територіального управління «МТС Україна» Андрій Іванець. – Створюючи цю інфраструктуру, ми сприяємо поліпшенню бізнес-середовища та інвестиційної привабливості України». За його словами, за останні 10 років МТС інвестувала більше $4 млрд у розвиток мережі в Україні. У поточному році оператор планує витратити на це більше 1 млрд грн, а в разі отримання ліцензії 3G розмір цієї суми виросте.

Для модернізації соціальної сфери міста «МТС Україна» пропонує інтегрувати сучасні технології в медицину, освіту та проекти із захисту екології. Зокрема, вже розпочато роботи з впровадження нових технологій у медичній сфері. Лікарню Южноукраїнська скоро підключать до національної телемедичної мережі, яка на сьогоднішній день об’єднує вже понад 40 медичних установ по всій Україні. Нещодавно до неї приєдналася дніпропетровська обласна лікарня ім. І.І. Мечникова.

Фото: forumfoundrycdn.com

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися