Неділя, 26 Травня, 2024

Temple Run 2 – раннер для справжніх фанатів жанру

Серед усього розмаїття ігор існують певні жанри, які надовго закріпилися на мобільних платформах і є незмінними лідерами топів магазинів додатків. Одним з таких жанрів є раннери, і одним з кращих його представників можна назвати Temple Run 2. Чому так? Дивіться самі!

Якісно і в міру яскраво

Якість графіки Temple Run 2 цілком прийнятна для ігор даного жанру. Проект виконаний повністю в 3D, причому набагато краще в технічному плані, ніж той ж SkyDancer. Геймплей динамічний, оточення змінюється швидко, але анімації відображаються якісно без фризів і лагів. Оптимізувати графіку вдалося, по всій видимості, за рахунок відмови від HD-текстур, але їх якість теж на високому рівні.

Стилістика Temple Run 2 більш реалістична, ніж у більшості представників цього жанру. Об’єкти і оточення різноманітні і яскраві, але насиченість колірної гами витримана в міру – майже ідеальний баланс між мультяшних і реалізмом.

Легко не буде

Що впадає в очі після перших хвилин гри – швидкість руху персонажа в Temple Run 2 вище, ніж в багатьох казуальних раннерах, досить складно адаптуватися в перших забігах. Перешкод і геймплейних елементів також більше, тому гра вимагає певної вправності і навичок.

Ускладнена і система управління, вона включає:

  • Свайпи – для повороту вправо або вліво, стрибків і ковзання;
  • Акселерометр – для переміщення від краю до краю «дороги»;

У більшості раннерів поворотів просто немає, але як виявилося цей елемент робить гру більш адреналіновою – ніколи не знаєш, що чекає за рогом. Якщо додати до цього величезного звіра, який ганяється за вашим героєм, необхідність збирати монети, перешкоди, обриви і пастки на дорозі, то отримуємо середньої складності Раннер, який сподобається не всім казуалам.

Куди бігти бажаєте?

Що ще порадувало в Temple Run 2 – різноманітність карт. Бігти можна по чагарниках джунглів, між єгипетських пірамід, серед замерзлих скель і навіть химерних «повітряних» храмів. Змінам піддаються не тільки декорації, а й типи пасток (від гігантських циркулярок до м’ясоїдних квітів) і навіть принципи побудови маршруту (він, до речі, створюється рандомно при кожному забігу).

Спеціально до новорічних свят розробники запустили Різдвяну трасу з гірляндами, подарунками та звірюкою в шапці Санта-Клауса. Правда, пропозиція обмежена і діє тільки певний час.

В цілому, гра затягує і одночасно дозволяє відволіктися від зовнішніх проблем. Динамічний геймплей і складне управління стане справжнім викликом для любителів жанру, а різноманітність карт і 3D-графіка сподобається новачкам.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися