МТС зробить Україну чистою

Цього року кожен зможе зробити нашу країну трішки чистішою. По всій території України пройде екологічний фестиваль «Зробимо Україну чистою!», до якого долучилася і МТС. Оператор надасть інформаційну підтримку, візьме участь у національному прибиранні разом зі співробітниками в різних містах України і забезпечить волонтерів мобільним зв’язком.

Фестиваль проводить молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!», який є частиною міжнародного проекту «Let’s Do It, World!». До нього вже долучилися 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Щороку учасники цього руху проводять всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон і місць громадського відпочинку. Кожного разу в ній беруть участь близько чверті мільйона українців і волонтерів, які в один день і в один час у рамках еко-фесту виходять разом на прибирання. Цього року всеукраїнській екологічний фестиваль відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 15.00. Зареєструватися в ньому можна тут.

«Наше завдання – не просто привчити українців не смітити, а зробити українців екологічно відповідальними. Адже розділяти сміття і збирати батарейки для утилізації не так уже й складно. А у своєму дворі вийти і посадити квіти і дерева – це просто задоволення. Адже в кожному дворі грають наші діти, – розповіла Юлія Мархель, координатор акції «Зробимо Україну чистою! – 2015» та президент ГО «Let’s do it, Ukraine!». – І ми вважаємо, що, незважаючи на ситуацію в країні та економічну кризу, не варто забувати про інші проблеми. Рано чи пізно в нас все налагодиться. І наша команда буде докладати величезних зусиль і разом з усією Україною зробить країну кращою. Нехай небо буде мирним, а Україна – чистою!»

 «МТС Україна» надала волонтерам «Let’s Do It, Ukraine!» зв’язок третього покоління, щоб вони змогли ефективніше проводити свою акцію. Високошвидкісний мобільний інтернет дозволить їм швидше збирати інформацію про засміченість міст України.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я