Субота, 13 Липня, 2024

Вчені з’ясували ідеальний розмір – 22,8 см для професійного кіберспортсмена

Професійні геймери можуть проводити до 15 годин на день перед екраном комп’ютера, граючи в ігри. Це ставить їх під таке ж навантаження, яке відчувають марафонці. Як і спортсмени фізичних видів спорті, кіберспортсмени також матимуть перевагу, якщо їхнє тіло максимально близьке до вимог кіберспорту. Вчені з’ясували ідеальний розмір долоней для кіберспортсменів.

Доктор Ліндсі Мігліоре, визнаний лікар з кіберспорту, вирішила знайти ідеальний розмір руки для професійних геймерів. Вона обстежила понад 90 геймерів у віці від 18 до 44 років і порівняла розміри їхніх рук з їхнім ігровим успіхом у популярних іграх, включаючи Call of Duty, Fifa та Mario Kart.

Результати показали, що ідеальний розмір пальців залежить від гри. Геймери з маленькими пальцями краще справляються з інтенсивними іграми, такими як Mario Kart. Однак ті, у кого великі пальці, демонструють кращі результати в довших іграх, які потребують більшої витривалості, включаючи Call of Duty і Fifa.

Учасники також виконали тест кліків, щоб побачити, як швидко вони можуть клацати контролером або курсором миші протягом 5, 30 і 100 секунд. Результати показали, що під час п’ятисекундного тесту люди з короткими пальцями і маленькими руками могли клацати швидше.

У 30-секундному тесті люди з великим розмахом пальців і шириною долоні показали найкращі результати.

Нарешті, на 100-секундному тесті люди з довшими пальцями показали найкращі результати.

Загалом, доктор Мільоре дійшла висновку, що оптимальний розмір руки для геймерів становить 7,6 см від кінчика до основи вказівного пальця, 18,1 см від кінчика вказівного пальця до складки зап’ястя, максимальний розмір пальця розмах 22,8 см і ширина долоні 8,7 см.

«Оскільки проводяться все більше досліджень щодо відеоігор, наука про кіберспорт продовжує розвиватися, – сказала вона. – Хоча ви не можете змінити розмір руки, це дослідження підкреслює важливість переконатися, що ваш контролер або миша мають правильний розмір для підтримки цих високих швидкостей».

Незважаючи на те, що ігри часто вважаються заняттям для фізично ледачих, недавнє дослідження показало, що гравці-чоловіки можуть спалити 420 калорій протягом двогодинної ігрової сесії, а жінки-геймери можуть спалити до 472 калорій, що еквівалентно 1000 присіданням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися