Середа, 6 Грудня, 2023

Дві години комп’ютерних ігор дорівнюють 1000 присідань

Граючи в комп’ютерні ігри можна активно спалювати калорії. Дослідники компанії Stakester підрахували, що дві години напруженого ігрового процесу дорівнюють приблизно 1000 присіданням. Обидва процеси спалять 420 кілокалорій для чоловіків та 472 кілокалорії для жінок.

Дослідники пояснюють активне енергоспоживання під час ігор напруженістю геймплею. Під час гри у багатьох значно пришвидшується пульс та вони навіть потіють. Експерти говорять, що їх не здивував позитивний ефект комп’ютерних ігор у справі схуднення. Їх здивувало, що при цьому спалюється така велика кількість калорій.

Stakester – це додаток, в якому гравці змагаються один проти одного. Переможець отримує грошові або інші цінні призи.

В своєму дослідженні експерти використовували смарт-девайси для вимірювання пульсу та калорій. Частина учасників експерименту загальною кількістю 50 осіб грали у FIFA та Warzone, а інші – присідали.

В середньому чоловіки спалювали 210 кілокалорій за годину під час гри онлайн. Жінки за цей же час спалювали 236 кілокалорій.

Експерти підрахували, скільки потрібно грати, щоб скинути з’їдені солодощі та фаст-фуд:

  • цукерка Mars – 230 кілокалорій, 57 хвилин
  • солоні чипси Walkers Ready – 132 кілокалорії, 34 хвилини
  • Біг Мак – 257 кілокалорій, 1 година 4 хвилини
  • середня порція картоплі фрі у McDonald’s – 320 кілокалорій, 1 година 21 хвилину
  • смажені сосиски – 328 кілокалорій, 1 година 23 хвилини
  • середня піцца Маргарита з Domino’s -200 кілокалорій, 50 хвилин

Минулого року команда з Університету Квінсленда повідомила, що гравці мають на 21% більше шансів тримати вагу в нормі, ніж середня людина. Усе тому, що геймери менше їдять та курять, а також значно активніші завдяки ігровому геймплею. У цьому дослідженні вивчали 1400 геймерів з 65 країн.

У той же час, ВООЗ визнала пристрасть до онлайнових ігор психічним розладом. Існує версія, що це сталося під тиском Китаю. Тим часом, можна пройти онлайн-тест і дізнатися, чи є у вас ігровий психічний розлад.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися