Субота, 13 Липня, 2024

Учитися ніколи не пізно: 7 додатків для щоденного навчання на iOS та Android

Маючи під рукою смартфон, завжди можна погуглити картину Рембрандта, переклад рецепту піци з німецької або рішення квадратного рівняння на контрольній роботі. Однак є додатки, які допоможуть освоїти всі ці знання самостійно. Навчатися ніколи не пізно, особливо якщо є інстальовані додатки.

Daily Art

Якщо тобі завжди було соромно за невміння відрізнити Моне від Мане, то Daily Art – те, що потрібно. Додаток щодня видаватиме відомий твір мистецтва разом з детальним описом і поясненням. Користувач може скроллити вже переглянуті роботи і навіть зберігати їх для подальшого милування.

[appbox appstore id547982045?mt=8]

[appbox googleplay id=com.moiseum.dailyart2]

Duolingo

Duolingo – мабуть, найбільш успішний додаток для вивчення мов. Програма навчання розроблена для англійської, французької, німецької та ще 6 європейських мов. Завантажити додаток можна абсолютно безкоштовно, користувач підтримує Duolingo, перекладаючи вказані в ньому речення.

[appbox appstore id570060128?mt=8]

[appbox googleplay id=com.duolingo]

WolframAlpha

WolframAlpha – це величезна енциклопедія і довідник з усього на світі. Додаток відповість на будь-які питання користувача – про час припливу в даному регіоні, формулу вирішення квадратного рівняння, небесні координати Місяця тощо.

[appbox appstore id334989259?mt=8]

[appbox googleplay id=com.wolfram.android.alpha&hl=en]

Photomath

Photomath сміливо можна назвати мрією старшокласника. Ця програма розпізнає через камеру друковані рівняння і відразу видає їхні рішення. Photomath може також пояснити, звідки беруться ці дивні Х і чому вони рівні Y.

[appbox googleplay id=com.microblink.photomath]

[appbox appstore id919087726?mt=8]

Quick Math

Ну а Quick Math потрібен тим, хто хоче вирішувати рівняння, не вдаючись до допомоги Photomath. Додаток генерує прості математичні приклади на віднімання, додавання, множення або ділення. Відповідь можна просто намалювати на екрані. Вирішуйте більше і швидше і ставте нові рекорди!

[appbox googleplay id=com.bobszee.quickmath]

[appbox appstore id537802071?mt=8]

NASA

Для любителів астрономії NASA підготувала цілий додаток, напханий всякими космічними цікавинками. Користувачів чекає величезна бібліотека даних про космічні об’єкти, прямі трансляції запуску ракет і підключення до NASA TV.

[appbox appstore id334325516?mt=8]

[appbox googleplay id=gov.nasa]

Birdsnap

Якщо ви втомилися сперечатися з другом про те, зозуля перед вами чи голуб, встановіть Birdsnap. Цю програму, засновану на машинному навчанні, розробили вчені Колумбійського університету, і вона вміє визначати вид птахів за фото. Просто сфотографуйте злощасного голуба, завантажте знімок у Birdsnap і покладіть край суперечці.

[appbox appstore id880461148?mt=8]

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися