Як додатки допомагають у торгових центрах

У Чорну п’ятницю, коли багато магазинів та бутіків дають великі знижки на свій крам, допомогти знайти найкращі та найвигідніші допоможе смартфон. А конкретніше – додатки, що дозволять зробити шопінг більш продуктивним. Про деякі з них поговоримо далі.

Shopyy

Цей додаток дозволяє тримати руку на пульсі подій та акцій, що проходять у великих торгових центрах столиці. Там є окремий розділ для них, а також для більш дрібних магазинів, брендів та категорій товарів. Окремий розділ займають розпродажі – у ньому є більше 600 пропозицій, а в «гарячу» пору (наприклад, перед Різдвом) їхня кількість суттєво збільшується. Скупляючись у багатьох магазинах, можна чекінитися – деякі продавці за це теж дають знижки. А щоб не заблукати в торгових центрах і знайти потрібний бутік, для деяких з молів є детальні карти, а також функція додавання торгових точок до обраного. Доступний додаток для iOS та Android.

Wizee Шопінг

Якщо додаток Shopyy спеціалізується лише на київському шопінгу, то географія «Вайзі» дещо ширша: тут крім України є ще Росія та Білорусь. Проте в нашій країні, знову ж таки, доступна лише столиця, а от база об’єктів зовсім непогана. Крім торгових центрів, є ще різноманітні магазини, а також розважальні заклади та кафе. Є і розділ «Послуги». Там теж можна багато чого знайти – ательє, ремонт взуття та одягу, банки тощо. Конкретної інформації про точки нема – при виборі вони просто показуються на мапі заданого ТЦ. Інформація про знижки теж присутня, проте оновлюється вона не так часто, як би того хотілося.

Доступний Wizee Шопінг для трьох платформ – iOS, Android та Windows Phone.

Більшовик

Якщо ви любите скуплятися в ТЦ Більшовик, то фірмовий додаток дозволить робити це з більшим комфортом. У ньому зібрано всю інформацію про заклади та магазини, що розташовані на території комплексу, є зручна мапа корпусів, розклад їхньої роботи, розділ з акціями, та можливість робити закладки на улюблених об’єктах. Усі вони чітко розділені за категоріями, а за потреби для пошуку можна скористатися не тільки картою (на якій, до речі, є зручні позначки), а і звичайним текстовим пошуком.

Додаток працює як під Android, так і на пристроях з iOS.

Гид по ТРЦ Киева

Доволі зручний додаток, який дозволяє орієнтуватись у великих ТРЦ столиці. Усього в базі програми вісім об’єктів, про кожен з яких є детальна інформація. Що цікаво, це не тільки список магазинів та їхній асортимент, а й опис самих торгових центрів, така собі невеличка екскурсія в їхню історію та сьогодення. Кожен об’єкт позначений на мапі міста, а для внутрішнього орієнтування немає нічого. Зате всі наявні торгові точки всередині ТРЦ розподілені за категоріями. Також є новини торгових центрів – там зазвичай пишуть про відкриття, акції та інші подібні оказії. Що стосується акцій та знижок, то для них є окремі розділи для кожного комплексу. Правда, у нас вони були порожніми навіть після сповіщення про оновлення подій.

Працює додаток лише на платформі Android.

Знижки.ua

Якщо вам неважливо, де скуплятися, а головне – знижки та акційні пропозиції, то цей додаток саме для вас. У ньому є можливість дізнаватися останні новини про розпродажі, акції та знижки на відомі бренди і ділитися ними у соціальних мережах. Усі категорії товарів та послуг (а тут є і вони, наприклад, розваги та спорт) розділені на окремі категорії. Оригінальна функція додатка – можливість зберігати свої дисконтні картки прямо в його інтерфейсі. Для цього треба сфотографувати передню та задню частину карток та зберегти зображення у своєрідному «портмоне». Правда, лазерні сканери не вміють сканувати штрих-коди з екрану смартфонів, тож номер карти продавцеві доведеться вводити вручну. А от з фотосканерами таких проблем немає.

Скористатися функціями додатка можна і на Android-приладах, і на платформі iOS.