Субота, 13 Липня, 2024

Як на Mac встановити пріоритети мереж Wi-Fi

За замовчуванням комп’ютери Apple Mac автоматично підключаються до останньої використовуваної мережі Wi-Fi. Але якщо у радіусі доступу є кілька мереж, можливо, одна з них матиме кращий конект, ніж інші. В такому разі може бути кращим встановити пріоритет цієї мережі над іншими.

Змінити порядок пріоритетів мереж Wi-Fi можна в розділі Мережа в системних налаштуваннях. Найпростіший спосіб перейти до мережевих налаштувань – з розділу Wi-Fi в рядку меню. Натисніть на значок Wi-Fi в рядку меню, а потім виберіть опцію “Мережеві налаштування”.

Підписуйтесь на наш Telegram

Відкривши розділ “Мережа” в системних налаштуваннях переконайтеся, що вибрано параметр “Wi-Fi”, а потім натисніть кнопку “Додатково”.

На вкладці “Wi-Fi” відображатиметься розділ “Кращі мережі”, що містить список всіх мереж, до яких комп’ютер підключався раніше. Вони сортуються за уподобаннями, тобто мережа у верхній частині списку отримує перевагу.

У цьому списку знайдіть мережу, яку потрібно встановити пріоритетною і натисніть на мережу, щоб вибрати її. Звідти перетягніть ім’я мережі в початок списку.

Тепер можна змінити порядок інших мереж Wi-Fi для другого або третього рівня пріоритету.

Якщо Mac раніше підключався до відкритої мережі Wi-Fi, але це вже більше не потрібно, видаліть таку мережу Wi-Fi зі списку. Виберіть мережу Wi-Fi, а потім натисніть на кнопку “мінус”.

Якщо видаляти мережу зі списку не хочеться, можна заборонити комп’ютеру Mac автоматично підключатися до певної мережі Wi-Fi.

Як тільки мережі будуть розставлені за пріоритетами підключення, натисніть кнопку “ОК” в правому нижньому кутку. Потім на мережевому екрані натисніть кнопку “Застосувати”, щоб оновити список пріоритетів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися