П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як перетворити Android на пульт для TV і комп’ютера

Тиждень у самому розпалі, і ми продовжуємо розширювати функціонал Android-смартфонів. Ми вже розповіли, як захистити гаджет від крадіжки і перетворити його на рулетку, а сьогодні поділимося додатками, які трансформують смартфон у пульт управління різною побутовою технікою. Отже, щоб отримати кишенькову альтернативу пульту, досить встановити:

Mi Remote

Як можна зрозуміти з назви, додаток – розробка Xiaomi, але підходить для будь-яких смартфонів. Фактично є «універсальним пультом», за допомогою якого можна керувати TV та іншою побутовою технікою, зокрема, і підключеною до мережі Wi-Fi. Mi Remote відрізняється простим і зрозумілим інтерфейсом, а також російськомовною локалізацією, якої немає в багатьох аналогічних програм.

Для нормальної роботи потрібен ІЧ-модуль або/та підключення до Wi-Fi.

[appbox googleplay id=com.duokan.phone.remotecontroller&hl=ru&gl=ru]

ZaZa Remote

ZaZa Remote пропонує цілий набір пультів для різної техніки і зручний інтерфейс для перемикання між ними. Причому елементи пульта адаптуються під конкретний вид техніки, і якщо для TV це будуть прості кнопки перемикання, то в пульті кондиціонера вже з’явиться зручний модуль регулювання температури. На жаль, управляти можна тільки пристроями, які приймають сигнали через ІЧ-порт.

[appbox googleplay id=com.tiqiaa.remote&hl=ru&gl=ru]

Peel Smart Remote

Додаток створений спеціально для TV і поєднує в собі зручний пульт управління і «розумну» телепрограму, яка порекомендує, що, коли і де можна подивитися. Peel Smart Remote зможе автоматично визначити провайдера і буде орієнтуватися на вже переглянуті передачі, тому з часом якість рекомендацій буде рости. Як і попередній додаток, працює тільки через ІЧ-модуль.

[appbox googleplay id=tv.peel.app&hl=ru&gl=ru]

Android TV Remote

Спеціальний пульт для управління пристроями, які працюють на Android TV. Пульт має сенсорні панелі, можливість набирати текст через смартфон, а також D-Pad. Якщо ви користуєтеся функцією голосового пошуку, то реалізувати її також можна через смартфон – не у всіх стандартних пультів є вбудований мікрофон.

[appbox googleplay id=com.google.android.tv.remote&hl=ru&gl=ru]

TV (Apple) Remote Control

Програма для управління Apple TV для Android-смартфонів. Офіційну версію під ОС Android Apple так і не випустила, але ця не поступається стандартному пульту (старої моделі) за функціональністю. TV Remote Control забезпечує перемикання, вміє викликати меню і відтворювати передачі. На жаль, стандартну панель і клавіатуру для введення використовувати не вийде. Для роботи потрібен ІЧ-модуль.

[appbox googleplay id=ir.remote.control.appletv&hl=ru&gl=ru]

Unified Remote

Практичний пульт для віддаленого управління комп’ютером. З його допомогою можна гортати медіабібліотеку в плеєрі, перемикати слайди презентації, шукати інформацію в браузері, відтворювати і ставити на паузу відео і навіть здійснювати деякі дії з файлами. Працює з ОС Windows, Mac і Linux. Підключення до ПК здійснюється через загальну мережу Wi-Fi або Bluetooth.

[appbox googleplay id=com.Relmtech.Remote&hl=ru&gl=ru]

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися