Як забронювати столик через інтернет

Як ми вже переконалися, замовляти їжу через інтернет за допомогою спеціального сервісу дуже просто. Виявляється, що і знайти таким чином гарне місце в ресторані зовсім не складно. Переконалися ми в цьому завдяки сервісу Eatsmart. Завдяки ньому можна не тільки забронювати столик, а й отримати знижку або комплімент від ресторану.

Ця служба працює в шести великих містах України – Києві, Львові, Харкові, Рівному, Одесі та Дніпропетровську. Найбільше доступних закладів у столиці – більше трьохсот. На другому місці Одеса – більше сотні. В інших містах є по декілька десятків ресторанів, що співпрацюють із сервісом. А в Рівному їх усього шість.

Знайти гарний заклад та забронювати в ньому столик можна декількома способами. Перший – це скористатися панеллю пошуку. Там треба ввести дату, кількість персон, час та натиснути відповідну кнопку. Або ще є невеличка панель зверху, де назву закладу та адресу можна ввести вручну.

Якщо ви обрали перший варіант, то опинитеся на сторінці пошуку із фільтрами. Там ви зможете обрати середній чек закладу, вибрати його тип, місцезнаходження, кухню та особливості (наприклад, наявність дитячого меню) і навіть підібрати заклади за приводом святкування. Список закладів за замовчуванням сортується за популярністю. Також одразу вказується тип заохочення та розмір знижки.

Підбирати заклади під конкретний привід та сортувати їх за особливостями можна й на головній сторінці сервісу.

Тут же показуються і нові заклади, що з’явилися в базі Eatsmart.

Опустившись трохи нижче, можна сортувати заклади за типом, кухнею та районом. До речі, географічний пошук робити зручніше саме тут, бо на сторінці з фільтрами йде прив’язка до ліній метро, а тут – саме до районів.

У самому низу сторінки йде перелік закладів, які користуються найбільшою популярністю в користувачів ресурсу. Там же є посилання на блог розробників, а також на звіти з цікавих подій ресторанного життя.

Сервіс, окрім веб-версії, має й додатки для Android та iOS. Про них ми розповімо згодом.