Неділя, 10 Грудня, 2023

У МТС новий технічний директор

У компанії «МТС Україна» відбулися кадрові зміни – на посаду технічного директора прийшов Андрій Терещук, який раніше працював директором Дніпровського територіального управління. Ось коротка інформація про нього.

Андрій Терещук народився та виріс у м. Овручі Житомирської області і здобув дві вищі освіти. Він закінчив Санкт-Петербурзький державний інженерно-економічний університет за спеціальністю «Менеджмент організації», а також навчався в Академії державної служби Мурманської області на факультеті державного та муніципального управління. Успішно пройшов більше 10 курсів підвищення кваліфікації у сфері продажу та управління бізнесом.

Новопризначений директор отримав великий досвід роботи на управлінських посадах у групі компаній МТС. Андрій приєднався до команди «МТС Україна» 2012 року на посаді директора Дніпровського територіального управління, що об’єднує Дніпропетровську, Запорізьку та Кіровоградську області. Під керівництвом Андрія Терещука Дніпровському територіальному управлінню «МТС Україна» вдалося збільшити частку ринку в регіоні, а також залучити півмільйона нових абонентів. Крім виконання своїх функціональних обов’язків, Андрій у 2013 р. керував проектом модернізації мережі, в рамках якої була проведена повна заміна обладнання: від ядра мережі до радіопідсистеми й контролерів, побудована IP-мережа з максимальною пропускною здатністю. У результаті, обсяг інтернет-трафіку в цих регіонах збільшився вдвічі, а ємність мережі зросла на 40%.

Андрій одружений, виховує доньку. Захоплюється полюванням й риболовлею.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися