Середа, 29 Травня, 2024

Стандарти BlackBerry стали доступними для Andriod та iOS

Спілкування з підтримкою корпоративних стандартів безпеки та сервісу може отримати майже кожен власник смартфона. МТС запустила нове рішення для захищеного доступу до корпоративних ресурсів BlackBerry Enterprise Service 10, яке не лише підтримує роботу нових смартфонів BlackBerry, але й надає його для власників Android та iOS.

Нові послуги базуються на програмному забезпеченні BES10, яке встановлюється на поштовому сервері клієнта або на окремому сервері та забезпечує надійний віддалений доступ до корпоративних інформаційних ресурсів клієнта безпосередньо зі смартфона. При цьому BES10 надає інтерфейс віддаленого керування всіма смартфонами та забезпечує шифрування даних, що передаються між сервером і мобільниками. Загалом з BlackBerry Enterprise Service бізнес отримує такі переваги:

  • безпечний віддалений доступ до інформаційних ресурсів компанії (захист конфіденційних даних – криптографія даних (AES256) на смартфоні та пересилання їх у зашифрованому вигляді);
  • BYOD (Bring Your Own Device) – можливість використовувати особистий смартфон співробітника в корпоративних цілях, без шкоди для безпеки компанії та зручності особистого використання;
  • оптимізація витрат на адміністрування парку мобільних пристроїв співробітників;
  • підвищення продуктивності роботи співробітників на 38%;
  • підвищення оперативності прийняття рішень.

Для того щоб скористатися BlackBerry Enterprise Service, необхідно встановити ПЗ BES10 на поштовому або окремому сервері (при необхідності для встановлення ПЗ можна викликати фахівця МТС), придбати унікальні ключі доступу за кількістю користувачів і провести налаштування смартфонів. Новинка доступна як для нових абонентів, так і для наявних користувачів послуги BlackBerry.

Плата за підключення одного нового користувача (ключ доступу до BES10) становить 700 грн одноразово або 350 грн щорічно. Для наявних споживачів послуги BlackBerry міграція на нове ПЗ BES10 безоплатна. Кількість ліцензій доступу до нового ПЗ при цьому відповідає кількості чинних ліцензій. Щомісячна абонентська плата відсутня.

Окрім нового рішення BlackBerry Enterprise Service, МТС також розширює модельний ряд смартфонів BlackBerry. Нові пристрої BlackBerry Z10 і BlackBerry Q10 коштують 3299 грн та 4299 грн відповідно. Усі тарифи вказані з ПДВ без ПФ, а самі пристрої сертифіковані для українського ринку, внесені в список Українського державного центру радіочастот.

Детальну інформацію про рішення BlackBerry Enterprise Service можна дізнатися у експертів з роботи з ключовими абонентами за телефоном (044) 240-00-01.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися