Як знайти найближчий кінотеатр

Що робити в п’ятницю ввечері? Наприклад, сходити в кіно. А бути в курсі всіх новинок та репертуарів кінотеатрів, а також просто знайти найближчий до себе допоможе додаток PopCornUA. Він працює для 32 міст і має велику базу кінотеатрів для кожного з них.

У додатку всього три розділи – «Фільми», «Кінотеатри» та «Мапа». Четвертий пункт плиткового інтерфейсу відведено для оновлення даних. Це можна робити як вручну, так і автоматично, позначивши відповідний пункт в налаштуваннях. Через те, що дані завантажуються безпосередньо на пристрій, додаток спокійно працює без інтернету, що дуже зручно для планшетів – не потрібно шукати Wi-Fi. Та й на смартфоні не треба зайвий раз підключатися до GPRS-інтернету.

Зайшовши у розділ «Фільми», ви побачите список всіх стрічок, що йдуть зараз у кінотеатрах.

А вибравши конкретну стрічку, дізнаєтесь, де вона сьогодні-завтра йде, а також отримаєте коротку інформацію про неї.

У розділі «Кінотеатри» подано весь їхній список для обраного міста. Тут, як і у «Фільмах», клікаємо на конкретний та отримуємо інформацію про нього: що зараз йде, в яких залах, за яку ціну там продають квитки. А адреси вказані в загальному списку.

Де кінотеатри знаходяться, зручніше дізнаватися з мапи. Там вони нанесені на карту міста і позначені відповідними позначками – відерцями з попкорном.

Позначки ці клікабельні, виділивши конкретний кінотеатр, можна дізнатись інформацію про нього та фільми, що там йдуть, за допомогою бокових інформаційних кнопок.

При бажанні в кінотеатр можна навіть зателефонувати з додатка. Для цього в його інформаційному розділі натисніть кнопку з позначкою телефона. Правда, більшість кінотеатрів має міські номери, тож з мобільного телефонувати буде не дуже вигідно. Але, з іншого боку, зателефонувавши і забронювавши квиток, ви будете впевненими, що зможете подивитись фільм, на який зібрались піти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я