Google оснастить автомобілі Android

На початку цього року Google представив платформу Android Auto, яка мала розширювати можливості Android та зробити його сумісним з бортовими комп’ютерами автомобілів. Однак цього пошуковому гіганту виявилося замало, і він хоче не лише під’єднувати мобільники на Android до розважальних систем автомобілів, але й встановити модифікацію цієї ОС в самі авто.

За основу автомобільного Android M візьмуть стандартний Android, завдяки чому Google зможе розширити сферу своєї роботи на новий сегмент. А доступ до повноцінної операційної системи дозволить автовиробникам розширити можливості автомобілів, зробивши їх більш «розумними». Самі водії від наявності ОС на борту отримають в своє розпорядження технології відстеження поточних даних та управлятимуть різними системами машини.

Основна проблема у впровадженні мобільних ОС в автомобілі полягає в тому, що їх не можна просто інсталювати в бортові комп’ютери. Виробники авто не хочуть давати іншим компаніям владу над внутрішніми системами та доступ до приватних даних. Окрім цього бортові системи машин мають активуватися миттєво та працювати без збоїв. З цим у Android поки не все добре – власникам смартфонів доводиться чекати їхнього завантаження та миритися із неполадками. Тим не менш, експерти передбачають, що Android M з’явиться в готових автомобілях протягом року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я