Четвер, 18 Квітня, 2024

Як зняти помешкання на Новий рік

Хтось любить відзначати Новий рік у сімейному колі, дехто надає перевагу гучним вечіркам у клубах, інші їдуть на закордонні курорти. А частина людей знімає окреме помешкання та збирається своєю компанією. Про сервіси, за допомогою яких можна знайти подобову оренду квартир та будинків, ми розповімо далі.

ЛУН.ua

Один із найбільших порталів з купівлі/продажу нерухомості має й окремий розділ з подобовою орендою житла. Працює він з оголошеннями всіх великих міст України. Наприклад, по Києву зараз є більше 6 тис. оголошень, по Львову – 1 тис., по Одесі більше 2 тис., а в Дніпропетровську трохи менше 1 тис. Сам сервіс є агрегатором оголошень – він збирає їх з 34 інших сайтів. Для пошуку можна скористатись відповідним полем на головній сторінці. Але зручніше вибрати місто і шукати вже в його розділі. Там відразу можна вибрати бажаний район, метро або пам’ятки чи цікаві місця поруч з житлом. Також доступний пошук за наявністю тих чи інших побутових речей та зручностей. Відфільтровані варіанти виведуться на екран, а перейшовши на конкретне оголошення, ви потрапите на ресурс, де воно розміщене, і вже там зможете ознайомитися з подробицями та зв’язатися з власником чи ріелтором.

Doba.ua

Це гарний та зручний варіант для тих, хто шукає помешкання перш за все за ціною. Тут одразу можна ввести необхідний грошовий діапазон. Також є варіанти пошуку VIP-апартаментів, оренди погодинно, на сьогодні, а також пошук оголошень з відгуками. Окрім традиційної фільтрації за районами та метро, можна пошукати й особливі варіанти. Наприклад, у базі є три квартири з факсом та близько 200, за оренду яких можна розрахуватися карткою. Таких параметрів там значно більше, тож знайти саме те, що потрібно вам, жодних проблем не складе. Доступний пошук у всіх областях України.


Kvartirkov

Ще один зручний сервіс для пошуку квартир по всій Україні. На сайті написано, що в базі є оголошення з 451 міста нашої країни. Їх, звісно, у базі ресурсу менше, прота там є всі великі та багато маленьких міст. Сортувати оголошення можна не лише за стандартними фільтрами (тип помешкання, кількість кімнат, місцезнаходження). Є також вибір і за типом події. Наприклад, можна одразу виділити помешкання, що здаються на Новий рік. Також є фільтрація за наявністю зручностей, детальні світлини кожного об’єкта і відгуки постояльців.

Dobovo

А цей ресурс націлений у першу чергу на гостей нашої країни. Він має англомовний, німецький, італійський і французький інтерфейси. Українська та російська мови також підтримуються. На цьому сайті ви знайдете багато варіантів, недоступних на інших ресурсах, бо деякі хазяї надають перевагу співпраці саме з іноземцями. Виходячи з цього, ціни на сайті «кусаються» – апартаментів вартістю менш ніж 1 тис. грн на добу в Києві доволі мало. Окрім столиці, у базі ресурсу є й інші міста, присутня зручна форма пошуку і відгуки про житло.

Хата на НГ

Наймолодший сайт в нашому огляді. Він почав працювати всього декілька днів тому і пропонує пошук житла в Києві, Львові, Одесі, Харкові, Москві та Санкт-Петербурзі. Принцип його роботи дещо відрізняється від конкурентів. Тут на екран виводиться лише одне оголошення. Якщо квартира сподобалася, то на новій вкладці з пропозицією можна ознайомитись більш детально. Це зроблено для того, щоб користувач міг детально ознайомитися з кожною конкретною пропозицією і не потрапив у ситуацію, коли від великої кількості оголошень розбігаються очі. А от змоги сортувати квартири за різними параметрами не вистачає. Можливо, така функція з’явиться пізніше.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися