Нова настільна операційна система Apple під назвою macOS Mojave привернула увагу своїми новими шпалерами. Це фотографія пустелі, яка змінюється відповідно до часу доби. Виглядає такий ефект досить привабливо, і ви його можете отримати без необхідності інсталяції самої ОС macOS Mojave.

Щоб отримати динамічні шпалери, завантажте із сайту Reddit зроблений одним з його користувачів архів з фотографіями пустелі. Далі розпакуйте його в якусь папку, де вони будуть постійно доступні і не заважатимуть.

На Windows 10 відкрийте «Параметри» та перейдіть у розділ «Персоналізація». Зайдіть у вкладку «Фон» та вкажіть «Слайд-шоу». Вкажіть папку, в якій знаходяться фотографії з розпакованого архіву. Налаштуйте параметри відтворення: вимкніть випадковий порядок показу, вкажіть змінювати зображення кожну годину та дозвольте відтворення слайд-шоу під час роботи від батареї.

На macOS відкрийте «Системні налаштування» та виберіть панель «Робочий стіл та скринсейвер». Клацніть на вкладці «Робочий стіл» та перетягніть папку з фотографіями. Поставте позначку «Змінювати зображення» та встановіть час щогодини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я