Четверг, 13 июня, 2024

Смартфони Samsung отримають режим для ремонту

Власники смартфонів Samsung Galaxy зможуть менше боятися витоків своїх фотографій, відео та іншої інформації під час ремонту їхнього гаджета. Samsung підготував програмне оновлення, яке надає спеціальний режим для ремонту. В ньому дані стають більш захищеними.

Режим ремонту Repair Mode доступний для телефонів південнокорейської компанії, починаючи з серії Galaxy S21. При його активації можна заблокувати доступ до певних функцій або програм на телефоні. Наприклад, можна заблокувати свої облікові записи в соціальних мережах або галерею, щоб до них не могли отримати доступ незнайомці.

За словами Samsung, після запуску режиму ремонту телефон перезавантажиться, і користувач не зможете отримати доступ до збережених в ньому особистих даних, таких як фотографії, повідомлення та облікові записи. Будуть доступні лише встановлені за замовчуванням програми.

Це означає, що можна передати свій смартфон ремонтним компаніям, не турбуючись про свою інформацію. Однак все одно резервну копію даних варто створити.

Поки дата виходу оновлення з режимом ремонту невідома. Samsung не надала часову шкалу щодо того, коли її мобільні пристрої можуть очікувати на нього.

Ви можете не знати, що ремонтники копирсалися у ваших фото та даних поки ремонтували ваш гаджет. Але іноді такі випадки набувають широкого розголосу.

В 2021 році 28-річна британка Луіс Джонсон віддала свій  iPhone 11 в ремонт на заміну розбитого екрану та зношеної батареї. Згодом вона звинуватила ремонтника у тому, що той 15 хвилин копирсався в її фотографіях перш, ніж видати їй відремонтований гаджет. Поліція сказала, що сервісмен не завантажував собі знімки, тому вони не можуть йому щось пред’явити.

Євген
Євген
Евгений пишет для TechToday с 2012 года. По образованию инженер,. Увлекается реставрацией старых автомобилей.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися