Вівторок, 16 Квітня, 2024

Юні українські винахідники показали свої розробки в «Мистецькому Арсеналі»

В п’ятницю (19 травня) в «Мистецькому Арсеналі» відбувся показ винаходів українських школярів та юних винахідників. В рамках заходу, організованого Vodafone Україна та NDI Foundation, були показані цікаві розробки: портативний комплекс догляду за рослинами, система «Антидрон», посуд Smart Lunch, тапочки Magic Slippers та інші.

Портативний комплекс догляду за рослинами

Це такий собі гаджет для вирощування їстівних рослин та квітів вдома чи на дачі. Спеціальний «ящик» обладнано датчиками світла, води, вологості і може посилати повідомлення, як на вбудований екран, так і на телефон (остання можливість в стадії розробки). Пристрій дозволяє вирощувати салат, полуниці, помідори, квіти та таке інше. Зараз винахідники працюють над вдосконаленням дизайну пристрою.

Антидрон

Учень ліцею «Школяр» Віктор Скорняков прагне допомогти бійцям в АТО. Він розробляє систему знищення ворожих дронів, які часто використовуються для коректування артилерійського вогню. Юнак розробив систему, яка вистрілює ракету. Остання, наближуючись до дрона, розкривається та перетворюється на сітку діаметром 7 метрів. Вона охоплює гвинти дрона, і той падає на землю.

Smart Lunch

Школярки Ольга Москанова та Влада Сириченко продемонстрували рішення, яке допоможе мати гарячий обід будь-де. Вони запропонувала вбудувати в посуд з їжею «розумний» підігрів. Він повністю автономний, бо працює на акумуляторах, а також має додаток для смартфона, на якому можна вказати час для розігріву. Посуду Smart Lunch необхідно близько 10 хвилин, щоб нагріти вміст, і його можна налаштувати вмикатися, наприклад, перед обідом.

Magic Slippers

Дмитро Цибульский та Нікита Шульга представили свою розробку, що виглядає як дитячі тапочки. Але це не просте взуття – тапочки мають різнокольорові світлодіоди, які дозволяють пересуватися в темряві без включення світла. В пристрій вбудовано датчики, які реагують на рух і автоматично включаються світло.

Після закінчення презентації юних винахідників було нагороджено подарунками від Vodafone Україна. Вони отримали серію книжок, в яких простим язиком описані складні наукові явища.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися