Неділя, 10 Грудня, 2023

Де завантажити попередні версії програм для старих ПК

Досить розповсюдженою є ситуація, коли на старому комп’ютері випадково чи самовільно оновлюється ПЗ, і система починає «гальмувати». Єдиний варіант – повернути все до попереднього стану. Тож у разі виникнення такої проблеми радимо скористатися одним з наведених нижче архівів «прадавніх» програм.

Oldversion.com

old_1_oldversion

Сайт працює з 2001 року і пропонує велику колекцію старого програмного забезпечення для Windows, Linux, Android, а також Mac. Тут зібрано понад 2800 версій 190 популярних програм. Присутній пошук та перегляд за категоріями або в алфавітному порядку. Окрім старого ПЗ ресурс також пропонує до завантаження найновіші версії програм з каталогу.

Oldware.org

old_2

Архів зберігає неактуальні версії понад 2400 програм для Windows. Ресурс має простий інтерфейс, усі програми відсортовані в алфавітному порядку. Майже усе ПЗ перевірено авторами сайту на працездатність та відсутність вірусів.

OldApps.com

old_3

Ресурс містить велику колекцію попередніх версій програм для Windows, Linux та Mac, які доступні для безплатного завантаження. Усе ПЗ розкладено за категоріями із зазначенням дати випуску, розміру файлу встановлення та підтримуваних операційних систем.

Last Freeware Version

old_4

Сайт відрізняється не дуже інформативним інтерфейсом та відсутністю пошуку. Однак, як це можна зрозуміти з назви, архів містить версії програм, які з часом перестали бути безплатними.

PortableApps.com

old_5_portable-apps

На порталі зібрано більш ніж 300 програм у вигляді «портативних» версій, які не потребують інсталяції на вінчестер і можуть запускатися безпосередньо з оптичного диску чи флешки. Тут зібрані як актуальні, так і попередні версії програм. Усе ПЗ перевірено на віруси та працездатність.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися