Понеділок, 15 Липня, 2024

Екран заощадить енергію батареї

Сотні тисяч пікселів у дисплеї FullHD на смартфоні дають чудову картинку у фільмах та фотографіях, проте зазвичай з гаджетом виконують простіші речі – читають повідомлення, слухають музику чи користуються навігацією. У таких режимах подібна надвисока роздільна здатність не потрібна, проте пікселі екрана все одно працюють, споживаючи заряд батареї. У такому разі для більшої автономності гаджета частину з них можна просто вимкнути.

Для відключення пікселів можна скористатися безплатною утилітою Pixel Battery Saver. Вона підходить до деяких смартфонів з екранами AMOLED, в яких чорний колір означає, що точка на екрані не споживає енергію. У Samsung Galaxy S5 реалізований подібний алгоритм, який вимикає кольорові пікселі, через що зображення відтворюється у градаціях сірого.

Екран після вимикання пікселів у максимальному режимі енергозберігання

Утиліта не потребує додаткових адміністративних прав для роботи, проте залежно від типу гаджета та його екрана вона може не спрацювати. Автор попереджає, що власникам смартфонів з дисплеями LCD можна спробувати його програму, проте вона їм майже не допоможе.

Вимкнені пікселі у збільшеному масштабі

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися