Вівторок, 23 Липня, 2024

Факультативні заняття: безплатні онлайн-курси в жовтні

За вікном – осінь, і замість того, щоб проводити час перед телевізором чи блукати Мережею, можна спробувати вибрати шлях самовдосконалення. І чомусь навчитись або дізнатись про інші цікаві речі. Щомісячна добірка безплатних україно- та російськомовних онлайн-курсів від TechToday вам у цьому допоможе.

Основи теорії ймовірності для початківців

online_course_10_3_gambling

Початок: 10 жовтня 2016 року

Не полінуйтесь прослухати цей курс! Набуті знання стануть у пригоді кожного разу, коли вирішите придбати лотерейний квиток чи сісти за покерний стіл. Для засвоєння матеріалу необхідно пам’ятати шкільний курс математики, а ще краще – мати трохи тями з комбінаторики. Структура курсу проста: щотижня на слухачів чекають відеолекції і перевірочні завдання, які потрібно виконувати в зазначений термін. Наприкінці – підсумкова перевірочна робота. Студенти, які набрали достатню кількість балів, отримають сертифікат.

Зареєструватись

Лазерні технології

online_course_10_4_woman_laser

Початок: 10 жовтня 2016 року

Курс присвячений викладу фундаментальних основ і галузі лазерних технологій. Мета навчальної програми – сформувати в слухачів уявлення про ключові методи і засоби, а також про основні сфери застосування лазерних технологій. Програмою передбачені відеолекції. Тривалість курсу становить 12 тижнів при середньому навантаженні 11 годин на тиждень.

Зареєструватись

Теорія ігор

online_course_10_2_dice_game_theory

Початок: 17 жовтня 2016 року

Здолайте навчальні матеріали курсу та дізнайтеся, чи можна гарантовано виграти в шашки, як влаштована конкуренція між кількома компаніями, а також отримайте інші знання, які можуть знадобитися в повсякденному житті. Курс дає змогу навчитися формулювати життєві ситуації у вигляді моделей теорії ігор та успішно розв’язувати їх.

Для успішного проходження курсу необхідні знання шкільного курсу математики та успішне складання 10 тестових завдань.

Зареєструватись

Підприємництво

online_course_10_5_man_money

Початок: 17 жовтня 2016 року

Курс має на меті сформувати набір навичок, які дозволять ефективно здійснювати підприємницьку діяльність. Програма розкриває основні положення ведення бізнесу, розглядає умови і передумови для здійснення підприємництва, методи та шляхи зведення бізнесу для досягнення найвищих результатів з точки зору прибутковості, швидкості розвитку бізнесу і його користі для суспільства.

Зареєструватись

Інтелектуальні ігри

online_course_10_1_chess_time

Початок: 24 жовтня 2016 року

Розваги, де задіяна логіка, – це не просто фітнес для мозку, а й тренування навичок з прийняття рішень, уміння робити нестандартні ходи у складних обставинах, як ігрових, так і життєвих. У рамках курсу слухачі дізнаються про історію виникнення, основні моменти правил і сучасний стан справ у найпопулярніших інтелектуальних ігор, які мають спортивний характер: шахів, шашок, го, бриджу та інших.

Зареєструватись

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися