Неділя, 14 Липня, 2024

Показувати додаткову інформацію на веб-сторінках

При відвідуванні веб-сайтів часто забуваються поточні справи, які потрібно виконати. У такому разі можна поставити нагадування, які будуть відображатися на обраному сайті і зникатимуть, як тільки вкладка з ним закриється. Наприклад, для соцмереж можна написати собі стікер з наказом не сидіти більше години в день. А при відвідуванні сайту інтернет-магазину встановити список покупок.

Подібне можна зробити за допомогою плагінів. Для користувачів Opera це розширення Noteit Posts, яке дозволяє виводити необмежену кількість нотаток для обраної веб-сторінки. Для цього на панелі поряд з адресою з’явиться кнопка з піктограмою олівця. Після її натиснення у вікні, що плаває, можна вводити бажаний текст. При цьому нотатку можна зафіксувати в одній позиції або зробити так, щоб вона переміщувалась при прокручуванні сторінки вниз.

Для Firefox подібний плагін називається Float Notes, і користуватися ним просто. Досить будь де на сторінці натиснути правою кнопкою миші та обрати пункт «Створити замітку». З’явиться вікно, у якому можна вводити потрібний текст.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися