Середа, 17 Липня, 2024

Редагування та екстракція іконок у Mac OS

У настільній операційній системі Apple піктограми випускаються в декількох варіантах, один з яких має роздільну здатність 1024х1024 точок, що цілком достатньо для встановлення її, наприклад, як картинки робочого столу на середньостатистичному планшеті. Така висока роздільна здатність також дозволяє їх використовувати в інших графічних проектах, де потрібні іконки. Адже основна мета піктограм – допомогти миттєво впізнавати кнопку для потрібної функції. Про те, як витягнути іконки Mac OS з файлів для використання в інших розробках або замінити стандартні, розповість інструкція нижче.

Changing Icons - Featured

Екстракція іконок

Для використання піктограм Mac OS в інших проектах необхідно їх витягти із системних файлів. Для прикладу візьмемо програму Evernote та добудемо іконку з неї. Для цього необхідно відкрити у файловому менеджері папку з утилітою, яка має потрібні піктограми. Після цього наведіть курсор на іконку на натиснуть комбінацію клавіш ? + i (cmd + i). Відкриється вікно з інформацією про програму.

Changing Icons - Get Info

Мініатюрна версія іконки зображена зліва від імені програми. Клікніть на ній мишкою та натисніть комбінацію клавіш ? + c (cmd + c). Після цього відкрийте програму Preview. У ній натисніть пункти File та New From Clipboard.

Changing Icons - New From Clipboard

Система відкриє всі доступні розміри іконок обраної програми. Далі оберіть потрібний, натисніть на ньому правою кнопкою миші та збережіть у потрібному графічному форматі.

Changing Icons - Icon Scales

Заміна іконок

Для заміни стандартної піктограми в Mac OS необхідно спершу знайти її заміну. Після цього скопіюйте її у буфер обміну комбінацією клавіш ? + c (cmd + c). Далі відкрийте інформацію про програму так, як описано вище, та клацніть на іконку. Там вставте заміну через комбінацію ? + v. Система замінить файл, при цьому варто пам’ятати, що краще використовувати файл високої роздільної здатності.

Changing Icons - Evernote New

Щоб видалити іконку, просто натисніть на неї у вікні інформації про програму та клацніть на кнопку Del. Для виконання цієї дії система може запросити пароль адміністратора.

Зображення: Addictive Tips.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися