Субота, 9 Грудня, 2023

Що робити, коли після оновлення до Windows 10 Creators Update модем видає помилку 633

Як би виробники не переконували, що оновлення – це гарна річ, на практиці виявляється зовсім інше. Апдейт Windows 10 Creators Update, який доступний уже кілька місяців, робить інтернет-модеми непрацездатними. Проблему Microsoft досі не усунула, якщо подивитися форум підтримки цієї ОС. Ось як можна виправити цю помилку.

Creators Update

У версії Windows 10 Creators Update 1703 збійний компонент мережевого з’єднання. Під час спроби активувати доступ в інтернет ОС постійно видає: «Помилка 633: модем уже використовується». Перезавантаження, повторна інсталяція драйверів модема, ОС та інших компонентів не допомагає. При цьому в попередньому випуску Windows 10 Anniversary Update 1607 такого багу не було.

Найпростішим способом позбутися помилки 633 є переведення модема з режиму власне модема (RAS) у режим мережевої карти (NDIS). Відповідне налаштування знаходиться в опціях драйверів модема. Подвійний режим підтримують сучасні моделі гаджетів.

Якщо у вас старий модем, який не вміє переключатися на NDIS, тоді вам потрібно буде підправити реєстр Windows. Для цього запустіть програму regedit.exe. У цьому редакторі реєстру перейдіть у розділ HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\RasMan. Знайдіть там параметр «RequiredPrivileges» та двічі клацніть на ньому, щоб з’явилося вікно «Редагування мультирядка».

В останньому рядку надрукуйте SeLoadDriverPrivilege та натисніть OK. Наявні рядки не видаляйте та не змінюйте. Якщо з’явиться повідомлення «Дані типу Reg_Multi_SZ не можуть містити пусті рядки», натисніть ОК.

Після завершення перезавантажте ПК та перевірте працездатність модема в режимі модема (RAS) – він повинен підключатися до інтернету, як звичайно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися