Понеділок, 15 Липня, 2024

Що робити, коли забули пароль до «ВКонтакте»

Автоматичне збереження паролів у браузері може стати недобрим жартом – ви можете забути пароль до своєї сторінки в соцмережі «ВКонтакте». У такому разі доведеться використати вхід без введення пароля.

Найпростішим варіантом увійти до свого профілю «ВКонтакте» є використання мобільного пристрою зі встановленим мобільним клієнтом. Але для цього необхідно заздалегідь отримати посилання для швидкого входу на свій телефонний номер. Для цього вийдіть зі свого профілю і на сторінці виходу знайдіть опцію «Отримати посилання для швидкого доступу».

Якщо ви не налаштували доступ з мобільного, тоді вам залишається лише змінити забутий пароль на новий. Це можна зробити через спеціальну форму, доступ до якої можна отримати на головній сторінці «ВКонтакте». Оберіть опцію «Забули пароль» та введіть адресу свого профілю. Система відправить на прикріплений до вашої сторінки номер телефону код – введіть його для зміни паролю. Після цього вигадайте новий пароль та надрукуйте його у відповідному полі.

Увійти до профілю без мобільного телефону також можливо, але доведеться фотографувати свій паспорт, щоб довести власника сторінки. Для цього на головній сторінці «ВКонтакте» натисніть «Забули пароль» і потім – «Натисніть сюди». Введіть адресу свого профілю, після чого відкриється нове вікно. У ньому вкажіть якомога більше інформації про свій акаунт у соцмережі. Також необхідно буде відправити адміністрації соцмережі фото свого паспорта на фоні відкритої заявки на відновлення.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися