П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Як активувати ліхтарик струшуванням

Зазвичай для того, щоб освітити в темряві собі дорогу телефоном, необхідно виконати багато кліків по екрану. Але не власникам нових телефонів Motorola, які вмикають світлодіод камери одним струшуванням. Таку ж можливість можна додати і до свого Android.

Щоб реалізувати таку можливість, знадобиться утиліта Flashlight LED Genius. Вона безплатна, але має рекламу, з оголошеннями на весь екран включно.

Після інсталяції Flashlight LED Genius вона дозволить користуватися ліхтариком як завжди – натисненням великої кнопки в центрі дисплея. Щоб увімкнути чутливість до струшування, витягніть панель із нижньої частини екрана: в ній буде вимикач для шуканої опції.

Активуйте її та спробуйте працездатність нової утиліти. Для цього натисніть кнопку живлення, перевівши телефон у режим очікування. Після цього клацніть по ній ще раз, щоб засвітився екран, і струсніть телефон – має увімкнутися світлодіод.

У режимі очікування включити підсвічування не вдасться – програма не зчитає струшування. Але, з іншого боку, це заощаджує енергію, оскільки телефон може перейти в «глибокий сон».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися