П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Як активувати вбудований конвертер величин у Word, PowerPoint, Outlook

Програми пакета Microsoft Office, такі як Word, PowerPoint, Outlook, мають вбудований конвертер величин. Ця опція буде корисною, коли потрібно адаптувати документ, що використовує, наприклад, дюйми, фунти та пінти, до стандартної системи вимірів у метрах та кілограмах. Або якщо потрібно, навпаки, адаптувати документ із метричної системи мір до імперської, наприклад, якщо його отримувач знаходиться в США.

У Microsoft Word чи PowerPoint відкрийте документ та в меню «Файл» виберіть «Параметри». У Microsoft Outlook також клацніть «Файл» – «Параметри» та виберіть «Пошта», після чого натисніть «Опції редактора».

Далі послідовність однакова для всіх програм: перейдіть у розділ «Правопис», клацніть на кнопку «Параметри автозаміни», на вкладці «Дії» поставте позначку на опції «Включити додаткові дії в контекстному меню». Зі списку виберіть конвертер величин.

Після активації конвертера величин у документі (на презентації, в електронному листі чи в тексті) виділіть величину для конвертації. Натисніть правою кнопкою мишки і в розділі «Додаткові дії» клацніть конвертер величин. Можна як замінити величину в одному місці, так і автоматично обробити увесь документ.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися