Вівторок, 16 Квітня, 2024

«МТС Навігатор» перетворився з послуги на систему

Компаніям стало простіше стежити за своїми корпоративними автомобілями, адже послуга «МТС Навігатор» оновилася і стала комплексним рішенням з моніторингу транспорту. При цьому її можливості суттєво розширилися.

Популярність цього сервісу серед клієнтів оператора неухильно зростає – незважаючи на вимушене припинення надання послуг в Криму і зменшення обсягу бізнесу на сході України, за минулий рік кількість підключень послуги зросла на 12%. При цьому 20% клієнтів, крім стандартного моніторингу транспорту, замовляють додаткові опції, наприклад, контроль рівня палива, контроль манери водіння автомобіля.

Оновлений «МТС Навігатор» пропонує такі можливості:

  • контроль, оптимізація, зниження витрат на використання транспортних засобів;
  • відстеження місцезнаходження автопарку в режимі реального часу з використанням GPS-обладнання або звичайного мобільного телефону;
  • зменшення ймовірності викрадення автомобіля;
  • дистанційне керування бортовим обладнанням;
  • GPRS-трафік для передачі координат на території України – безплатний;
  • зручний веб-інтерфейс для моніторингу транспортних засобів;
  • гнучка система налаштувань, звітності та нотифікації;
  • можливість підключення різноманітних датчиків для контролю стану транспортних засобів.

Робота з «МТС Навігатор» відбувається через веб-інтерфейс, на якому відображається місцезнаходження корпоративних автомобілів на карті. Система також регулярно надсилає на електронну пошту детальні звіти про всі переміщення, з даними про пробіг і витрату палива для автомобілів включно.

Для моніторингу автопарку необхідно встановити контролер GSM/GPS на автомобілях. За сигналом супутників контролер на автомобілях визначає власні географічні координати та відправляє їх на сервер послуги за допомогою технології пересилання даних GPRS.

Щомісячна вартість послуги складає 100 грн (з ПДВ без ПФ) за один об’єкт. У вартість входить надання GPS-моніторингу, доступ до веб-інтерфейсу, інформаційна підтримка. Обладнання для моніторингу оплачується окремо.

Для підключення послуги клієнтам слід звернутися до персонального експерта в «МТС Україна» або за номерами 044 240-0001, 044 240-0004. Детально про послугу «МТС Навігатор» можна дізнатися за посиланням.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися