Середа, 22 Травня, 2024

Як автоматизувати завдання в Windows, щоб все було швидше

Під час щоденного використання Windows 11 або Windows 10 ви можете помітити, що багато речей, які ви робите, повторюються. Щойно ви ввімкнете комп’ютер, ви можете запустити певну програму, наприклад веб-браузер. Ви навіть можете запускати програми в тандемі, наприклад Slack, Teams і Microsoft Office.

Якщо ви сподіваєтеся підвищити продуктивність і заощадити час, автоматизуйте ці завдання, щоб вони виконувалися самостійно без клацання миші чи клавіатури, щойно ваш комп’ютер завантажиться.

Вам також не потрібно просто автоматизувати завдання, пов’язані з продуктивністю. Ви можете автоматизувати системні завдання, наприклад вимикати комп’ютер у певний час доби, щоб заощадити енергію. Ми розглянемо два інструменти, які можуть допомогти вам у цьому: рідний інструмент планувальника завдань у Windows, а також програму Power Automate від Microsoft. Обидва мають полегшити ваше життя.

Як автоматизувати завдання за допомогою Планувальника завдань

Найкращим способом автоматизації завдань у Windows є використання Планувальника завдань. За допомогою цього системного інструменту ви можете створювати сценарії, які вмикаються на вашому ПК в певний час. Існує сценарій, доступний майже для всього, що вам спадає на думку. Майте на увазі, що використання цього інструменту може здатися трохи складним, оскільки інтерфейс не такий інтуїтивно зрозумілий. Але не хвилюйтеся, тут ми допоможемо вам виконати кроки для запуску програми під час завантаження ПК.

Крок 1. Відкрийте меню «Пуск» Windows і знайдіть «Планувальник завдань», а потім виберіть результат у верхній частині.

Крок 2: у відкритому вікні в розділі «Дії» на бічній панелі виберіть параметр «Створити базове завдання» . Ви можете дати завданню назву або опис, якщо хочете.

Крок 3: виберіть «Далі» та виберіть, коли потрібно запустити завдання. Ви можете вибрати щоденно, щотижня, щомісяця, один раз, коли комп’ютер запускається, коли я входжу в систему або коли реєструється певна подія. У нашому випадку ми вибираємо опцію Коли я входжу в систему, оскільки ми будемо запускати програми.

Крок 4. Виберіть потрібну дію. Ми вибрали опцію «Запустити програму» , а потім перейшли до місця збереження програми. Зазвичай це знаходиться в папці Program Files . Натисніть «Відкрити» , щоб підтвердити.

Крок 5: Виберіть «Далі» , щоб переглянути сторінку зведення, як показано нижче. Ви можете зберегти його, вибравши Готово

Крок 6. Ви можете будь-коли вибрати розділ «Бібліотека планувальника завдань» на бічній панелі, щоб переглянути всі завдання, які ви створили або виконуєте. Просто виберіть завдання, а потім «Видалити» , щоб видалити його, якщо ви більше не задоволені. Або виберіть Вимкнути , щоб вимкнути завдання.

Як автоматизувати дії за допомогою Power Automate

Як другий варіант, ви можете використовувати Power Automate для автоматизації завдань у Windows. Цей інструмент можна завантажити з Microsoft. Power Automate працює так само, як і Task Scheduler, оскільки ви можете створювати сценарії, деякі з яких можуть бути складнішими.

Крок 1. Перейдіть на веб-сайт Microsoft і завантажте Power Automate https://learn.microsoft.com/en-us/power-automate/desktop-flows/install.

Крок 2. Запустіть інсталятор і виконайте вказівки на екрані. Увійдіть за допомогою облікового запису Microsoft.

Крок 3. Після встановлення програми виберіть «Приклади» у верхній частині програми. Ви побачите різні приклади використання Power Automate. Ми пропонуємо ознайомитися з параметром автоматизації робочого столу , щоб отримати поради щодо того, як почати роботу. Ви можете налаштувати ці завдання на свій смак і зберегти їх як нові.

Крок 4: Ви можете вибрати піктограму олівця біля будь-якого прикладу завдання, щоб розпочати створення автоматизації. Він відкриється в новому вікні. У нашому прикладі ми вибираємо опцію «Відкрити папку» .

Крок 5: клацніть крапки, спрямовані вниз, поруч із кожним кроком у розділі «Головне» , щоб відредагувати його відповідно до завдання, яке ви хочете виконати.

Крок 6. Коли ви закінчите редагувати завдання, виберіть опцію «Зберегти як» у верхній частині відкритого вікна, щоб зберегти його.

Крок 7: Закрийте відкрите вікно. Ви побачите свої завдання в розділі «Мої потоки» головної програми Power Automate.

Незважаючи на те, що Task Scheduler і Power Automate є двома найпростішими способами автоматизації завдань у Windows, є й інші варіанти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися