Середа, 6 Грудня, 2023

Як читати повідомлення Telegram, щоб не з’явилася помітка «прочитано»

Чи хотіли ви коли-небудь прочитати повідомлення Telegram, не повідомляючи відправника, що ви прочитали? Можливо, ви зайняті й не маєте часу відповісти або просто хочете уникнути незручної розмови. Якою б не була причина, Telegram тепер має функцію, яка дозволяє робити саме це: попередній перегляд повідомлень.

Telegram представив нову функцію, яка дозволяє попередньо переглядати повідомлення, не відкриваючи чат. Попередній перегляд чату дозволяє переглядати вміст повідомлення, не надсилаючи відправнику сповіщення про прочитання. Ви можете використовувати цю функцію в будь-якому чаті, будь то приватна розмова, груповий чат або канал.

Користуватися функцією попереднього перегляду чату дуже легко та інтуїтивно зрозуміло. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

  • Відкрийте програму Telegram на телефоні та перейдіть до чатів.
  • Знайдіть чат, який потрібно переглянути, і натисніть і утримуйте його зображення профілю.
  • З’явиться вікно попереднього перегляду з останніми повідомленнями в чаті. Ви можете прокручувати вгору або вниз, щоб переглянути інші повідомлення.
  • Щоб вийти з режиму попереднього перегляду, торкніться будь-де за межами вікна. Повідомлення залишаться непрочитаними, і відправник не знатиме, що ви їх бачили.

Ви можете скористатися цим трюком, щоб переглянути скільки завгодно чатів.

Будьте обережними, щоб не торкнутися будь-якого елемента у вікні попереднього перегляду. Це відкриє чат і надішле сповіщення про прочитання відправнику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися