Неділя, 19 Травня, 2024

Як діти до школи: безплатні курси у вересні

1 вересня школярі та студенти розпочинають навчання. Проте всім тим, хто відсидів своє за шкільними та університетськими лавами, не завадить навчитися ще чомусь новому та корисному. Щоб спростити пошук нових знань, пропонуємо скористатися щомісячною добіркою безплатних онлайн-курсів.

Основи тестування програмного забезпечення

software_testing1

Початок: 12 вересня 2016 року

Курс покликаний допомогти слухачам освоїти базові принципи забезпечення і контролю якості програмних продуктів, зрозуміти теоретичні та практичні аспекти тестування ПЗ. Програма курсу складається із 6 модулів та 25 лекцій. Крім теоретичних знань, курс дозволить закріпити на практиці почуте і побачене, спробувати свої сили в тестуванні програмного забезпечення. Одним зі співавторів курсу є Олексій Петров – директор з якості сервісу Почта@Mail.ru.

Зареєструватись

Тайм-менеджмент

tima_manahement1

Початок: 12 вересня 2016 року

Програма, покликана навчити слухачів раціонально розпоряджатися своїм часом, щоб досягати високих результатів у всіх важливих сферах життя. Курс дає змогу проаналізувати свої взаємини з часом і вивчити сучасні методи тайм-менеджменту, щоб якісно і своєчасно досягати потрібних результатів.

Матеріали курсу є безплатними, але для отримання сертифікату необхідно взяти учать у платних вебінарах та пройти підсумкову перевірку знань.

Зареєструватись

Семінар з онлайн-маркетингу

online_marketing1

Початок: 20 вересня 2016 року

Тригодинний інтенсив, розрахований на керівників менеджерів та маркетологів. Програма заходу висвітлює основні проблеми онлайн-маркетингу, знайомить із SEO та оптимізацією для пошукових систем, допоможе з налаштуваннями веб-аналітики та контекстної реклами.

Зареєструватись

Мова, культура та міжкультурна комунікація

multi_culture1

Початок: 21 вересня 2016 року

Курс лекцій присвячено проблемам міжнародної та міжкультурної комунікації, які викликані сучасними процесами та змінами в житті людства. Тривалість курсу становить 13 тижнів при навчальному навантаженні 6 годин на тиждень. Викладання буде проводитися російською і частково англійською мовами.

За підсумками навчання слухачі зможуть вміти краще, ефективніше, успішніше спілкуватися рідною та іноземною мовою за умови розуміння, краще розуміти взаємозв’язок, взаємовплив і взаємодію мови та культури, їхню роль у житті людини.

Зареєструватись

Основи астрономії

astronomy_telescope1

Початок: 21 вересня 2016 року

Мета даного курсу лекцій полягає в ознайомленні слухачів з базовими поняттями астрономії, її основними досягненнями та сучасними проблемами. Під час навчання розглядатимуться найважливіші поняття астрономії та особливості роботи астрономів. Слухачі дізнаються про прилади та об’єкти вивчення астрономії, про те, що можна побачити в телескоп: планети, зірки, галактики, і про те, що не видно: темну речовину і темну енергію, а також багато інших цікавих речей.

Зареєструватись

Основи програмування

software_develop_coding1

Початок: вересень 2016 року

Програмістами не народжуються, ними стають. А це означає, що необхідно як мінімум пробувати. Саме для цього і створено курс «Основи програмування», з якого  слухачі дізнаються про все найкорисніше і найактуальніше стосовно сучасних мов програмування та отримають перший досвід написання коду. Протягом курсу силами учасників буде створено  веб-сайт з браузерними іграми, який буде потім опубліковано на github.com.

Зареєструватись

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися