Вівторок, 16 Липня, 2024

Як дивитися будь-які онлайн-ролики на Android

Ви маєте шанси залишитися без бажаного фільму чи музики при наявності швидкісного мобільного інтернету. Навіть ролики в інтернеті можуть залишитися недоступними. Усе через те, що Android уже кілька років не підтримує програму Flash. А саме її використовують різноманітні онлайн-кінотеатри, сервіси потокової музики, онлайн-іграшки тощо. Ось як повернути Flash на свій смартфон чи планшет та використовувати його на повну.

 

Для цього вам знадобляться дві програми: сам плагін Flash та браузер з його підтримкою, наприклад, Dolphin. Просто завантажте Flash та Dolphin із сайтів розробників:

 

Установіть завантажені APK, як звичайно. Не забудьте в налаштуваннях дозволити на Android установлення додатків зі сторонніх джерел.

 

Після цього відкривайте браузер Dolphin та вільно дивіться онлайнові фільми, ролики, слухайте музику, грайте в ігри.

 

 

1 коментар

  1. Можно и китайский UC Browser поставить. У меня на трех Самсунгах (Galaxy Fame, Tab 2, Tab 4) при установленном флеш-плеере в стандартном браузере не всякое видео отображается. Где-то прочитал про UC браузер и поставил его. Он обновил флеш-плеер и в нем все заработало. В итоге, то, что стандартный браузер не отображает, UC показывает. Предложу даже ссылку для проверки, например онлайн-вещание телеканала Николаев – http://vnikolaeve.info/telekanal-nikolaev-onlajn/.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися