Понеділок, 22 Липня, 2024

Як дізнатися «важкість» гри для мобільника

Ви можете точно знати, наскільки та чи інша гра буде складною для смартфона чи планшета з Android. Достатньо лише виміряти кількість кадрів на секунду (FPS), з якою гаджет її відтворює. Чим більше, тим краще, хоча ідеальним вважається 60 FPS, а мінімально прийнятним в ігровій індустрії вважають 30 FPS.

Завантажте утиліту GameBench на Android та запустіть її. Коли з’явиться екран із запрошенням, натисніть клавішу «Почати». Увімкніть налагодження по USB – відповідна опція є в меню «Для розробника».

Система запропонує перейти на сайт GameBench та завантажити програмне забезпечення для ПК. Завантажте його та встановіть, після чого завантажте клієнт GameBench Desktop Client. Підключіть смартфон до ПК по USB та запустіть щойно завантажену програму. Як тільки утиліта «побачить» мобільний гаджет – його можна відімкнути. Але при перезавантаженні девайса процедуру налаштування доведеться повторити.

У мобільному клієнті GameBench оберіть ігри, які треба відстежувати. Запустіть якусь гру, а коли завершите грати – з’явиться лог-файл з інформацією. Тут можна переглянути графік зміни FPS із часом.

У GameBench також можна виводити FPS безпосередньо на екран під час гри. Для цього зайдіть у налаштування утиліти та активуйте опцію FPS overlay.

За матеріалами: PhoneArena

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися