Субота, 22 Червня, 2024

Як дізнатися, які програми розряджають акумулятор iPhone або Android

Користувачі iPhone і Android час від часу можуть помічати, що їхній телефон працює не так довго, як завжди. Причиною можуть слугувати деякі програми, які розряджають батарею швидше, ніж інші. Ось як визначити, які програми для iPhone і Android витрачають заряд батареї, щоб можна було вжити відповідних заходів і зменшити споживання енергії.

Як дізнатися, які програми розряджають акумулятор iPhone

iPhone пропонує різноманітну зручну статистику, яка допоможе вам керувати роботою батареї. Це включає статистику програм, які витрачають заряд акумулятора. Ось що вам потрібно зробити, щоб побачити, які програми споживають найбільше енергії на вашій трубці:

  • Відкрийте Налаштування програму
  • Торкніться «Акумулятор». меню
  • Зачекайте, поки завантажиться статистика
  • Прокрутіть вниз, щоб побачити програми, які споживали найбільше енергії
  • «Батарея за програмою» відображає відсоток («Показати використання батареї») або фактичний час використання екрана («Показати активність» )

Меню «Показати активність» є найкориснішим, оскільки воно повідомляє, скільки хвилин програма працювала на iPhone. Тут варто звернути увагу на фонову активність. Це час, коли програма на iPhone запускає процеси без відображення на екрані. Будь-яка програма, яка витрачає багато хвилин на роботу у фоновому режимі, розряджає акумулятор.

Майте на увазі, що деякі додатки мають постійно працювати у фоновому режимі, наприклад VPN або музичні програми.

Як дізнатися, які програми споживають акумулятор Android

Android також відображає статистику використання акумулятора в програмі «Налаштування». І ви зможете вжити заходів: вимкнути фонову активність, скоротити час використання програми або видалити програму.

Кроки для перевірки споживання заряду акумулятора на Android:

  • Відкрийте Налаштування програму
  • Натисніть Акумулятор
  • Перейдіть до Використання батареї

Просто торкніться будь-якої програми, яка споживає найбільше заряду батареї на вашому пристрої Android, щоб керувати її фоновою активністю. Android пропонує оптимізовану опцію, яка дозволяє операційній системі вирішувати, коли дозволити програмі працювати у фоновому режимі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися