Четвер, 25 Липня, 2024

Як додати своєму смартфону оперативної пам’яті

На вашому мобільному гаджеті може бути 16, 32 чи навіть 64 ГБ дискового накопичувача, але обсяг оперативної пам’яті може становити всього лиш 0,5 ГБ. Коли остання закінчиться, плавність роботи пристрою зменшиться, адже системі доведеться почергово вивантажувати та завантажувати в оперативну пам’ять дані. Ці негативні наслідки можна дещо зменшити, додавши «оперативки» за рахунок вільного простору на картці microSD.

На комп’ютерах розширити оперативну пам’ять можна штатними засобами, збільшивши розмір файлу підкачування. На Android для подібного доведеться отримати рут-доступ та завантажити програму ROEHSOFT RAM Expander (SWAP), яка коштує $9,99. Щоб не витрачати такі гроші даремно, можна спершу перевірити сумісність вашого гаджета з цією утилітою за допомогою цієї програми.

Якщо гаджет сумісний, тоді інсталюйте RAM Expander та дозвольте йому рут-доступ. Програма покаже екран із повзунком, яким можна встановити обсяг додаткової пам’яті у файлі підкачування. Якщо ви не певні, що саме обрати, використайте функцію оптимального значення Optimal Value, з яким програма сама визначить необхідний додатковий обсяг. По завершенні активуйте файл підкачування натисненням кнопки Swap Activ.

Після появи файлу підкачування гаджет повинен почати працювати швидше. Але на значне прискорення сподіватися не варто: оперативна пам’ять IIRC LPDDR3, яка використовується у бюджетних апаратах, передає дані зі швидкістю 12,8 ГБ/сек. При цьому найшвидша MicroSD здатна «розігнатися» лише до 60 МБ/сек – це в сотні разів повільніше.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися