П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як додати музику в сторіс Instagram

Сторіс в Instagram може знайти більш широку аудиторію, якщо вона буде приваблива не лише візуально, а й приємна на слух. Додати такої приємності опублікованому запису можна за допомогою хітового музичного треку. Instagram дозволяє накласти звук у сторіс.

Почність створення історії у звичайний спосіб, проте перед публікацією подивіться у верхню частину екрану на іконку у вигляді музичної ноти. Тапніть на неї, щоб відкрити меню із доступними опціями звуку.

Instagram пропонує два списки музики: один з них автоматично підібраний алгоритмами, інший можна переглянути вручну. Також є пошуковий рядок для швидкого знаходження бажаного треку. Тут же можна прослухати пісню, натиснувши на кнопку у вигляді стрілки поруч з інформацією про файл.

Знайшовши бажаний трек за допомогою слайдера у нижній частині екрану оберіть уривок з нього, який потрібно вставити в сторіс. Для фотографій це 15 секунд, для відео тривалість може дорівнювати тривалості ролика.

Instagram також пропонує накладати слова пісні на зображення сторіс. Якщо це не потрібно, можна обрати відображення невеликого водяного знаку з інформацією про авторів треку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися