Як додати солідності своїм текстам, використовуючи тире, а не дефісомінус

Якщо ви набираєте текст у програмі Microsoft Word, тоді дефісомінус автоматично замінюється на тире

Риска довше, риска коротше, дефіси, тире, пробіли – кому це потрібно? Можливо, і нікому, але візуально текст, у якому використовуються тире замість дефіса, виглядає приємнішим. Проблема лише в тому, що на клавіатурі є лише одна кнопка з горизонтальною рискою, яку називають «дефісомінус», бо її символ однаковий як для дефіса, так і для математичного знака мінус. Однак є швидкий спосіб друкувати тире в будь-якій програмі.

Дефіс та знак мінус виглядає так: -. Популярне сьогодні так зване коротке тире має трохи більшу довжину: –. Також є довге тире, але воно використовується не так часто: —.

Якщо ви набираєте текст у програмі Microsoft Word, тоді дефісомінус автоматично замінюється на тире, достатньо лише ставити перед та після нього пробіли.

В усіх інших програмах необхідно для введення короткого тире затиснути кнопку Alt та на цифровій клавіатурі набрати код 0150. Довге тире вводиться кодом Alt + 0151.

На ноутбуках, які не мають окремого цифрового блоку, його можна активувати клавішами FN+NumLock, після чого букви на правій частині клавіатури почнуть вводити цифри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я