Середа, 29 Листопада, 2023

Як Galaxy Z Fold 3 перетворити в Nintendo DS

Nintendo DS є однією з найпопулярніших ігрових приставок і смартфон Galaxy Z Fold 3 можна зробити схожим на неї, щоб грати в її ігри. Ігри відтворюватимуться за допомогою емулятора, а графічні скіни зроблять інтерфейс Fold 3 ще більш схожим на DS.

Відкрийте магазин Google Play та скачайте з нього додаток DraStic DS. Наступним кроком завантажте скіни цієї приставки з Google Диска.

У файловому менеджері перейдіть до папки із завантаженими файлами скіну та виберіть всі скіни DS, які потрібно використовувати. Перемістіть файли у внутрішню пам’ять смартфона в папку DraStic\ backgrounds. Натисніть кнопку “Перемістити” на нижній панелі інструментів.

Наступним кроком з магазину додатків Samsung Galaxy встановіть утиліту Good Lock. Вона дозволить розтягнути скін DraStic на увесь екран. Відкрийте програму Good Lock та натисніть кнопку MultiStar і завантажте її.

Прокрутіть вниз і торкніться опції розтягування програм до отвору камери. Натисніть на збільшувальне скло в правому верхньому куті списку додатків. Знайдіть DraStic і у спливаючому меню виберіть “Перекриття з областю камери”.

Після цього можна застосувати скіни, щоб перетворити Galaxy Z Fold 3 в Nintendo DS.

Відкрийте програму DraStic DS на телефоні і вкажіть завантажити нову гру. Виберіть бажаний тайтл та почніть гру. Після її старту тапніть на кнопку меню з трьома точками і в розділі налаштувань натисніть “Редагувати екрани “і”Віртуальна панель”. У спливаючому меню виберіть альбомна орієнтація 1:1.

Після вибору макету відкриється екран редагування віртуальної панелі. За замовчуванням екрани будуть знаходитися вгорі, а екранні елементи управління будуть прихованими.

Щоб їх відкрити натисніть кнопку меню в лівому нижньому кутку та виберіть встановлення фонового зображення. Виберіть завантажений скін Nintendo DS із написом Landscape в назві. Перемістіть вікно екрана до нижньої частини обкладинки.

Натисніть кнопку «Змінити розмір екрана» в нижньому правому куті. Та перетягніть його так, щоб прямокутник відповідав нижньому вирізу екрану скіна. Повторіть процес для інших сторін.

Після завершення перейдіть до налаштування макету контролера, обравши «Змінити макет контролера» у спливаючому меню. Виберіть кожну з кнопок і перемістіть їх на своє місце на екрані, а також встановіть відповідний розмір кожної.

Застосуйте зміни макету та в меню оберіть опцію «Зберегти як глобальний макет».

Поверніться назад в меню опцій DraStic та встановіть рівень непрозорості контролера у 0%.

Відновіть гру, повернувшись до неї кілька разовим натисненням стрілки назад в лівому верхньому кутку.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися